کد خبر : 42396 تاریخ : ۱۳۹۹ شنبه ۹ فروردين - 15:15
مدیرعامل آپكو خبرداد :‌ توسعه بازار محصولات آپشنال ایران خودرو در سال 99 مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) از توسعه فعالیت این شرکت برای ارایه قطعات آپشن در محصولات صادراتی ایران خودرو در سال جهش تولید خبر داد.

کارآمدنیوز- کیوان وزیری گفت: به منظور كسب سهم مناسبی از بازارهای منطقه در صدد هستیم در سال جاری  قطعات آپشن را به کشورهای همسایه صادر كنیم.
به گزارش ایکو پرس ، وی افزود: آپكو متناسب با روحیه و گروه سنی افراد، محصولات ایران خودرو به قطعات آپشن تجهیز می كند. همچنین این شركت براساس خواست مشتریان 53 قلم آپشن را به صورت نقد و اقساط عرضه خواهد كرد.
وزیری با بیان این كه یکی از ابزارهای خودروسازی برای افزایش سهم بازار توجه به قطعات آپشن است  خاطرنشان کرد: آپکو برنامه توسعه ای ترسیم کرده که در سال جاری رویکردهای متنوعی در مسیر بهبود رضایت مشتریان به اجرا خواهد گذاشت.
مدیرعامل شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو تاکید کرد: آپکو با نیازسنجی از مشتریان محصولات ایران خودرو، خودرو را با قطعات آپشن و با رعایت استانداردهای روز در اختیار متقاضیان قرار می دهد.
وزیری تاكید كرد: حدود 100 نمایندگی شركت آپكو و نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو آماده عرضه قطعات آپشن به مشتریان هستند.
وی خاطرنشان کرد: قطعات ارایه شده از سوی آپکو دارای شناسنامه کیفیت به عنوان نشان دهنده فرآیندهای طراحی و مهندسی است.

انتهای پیام