2021/04/12
۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ فروردين
سایپا طی دو سال اخیر متحول شد/ فعالیت هایی که در سایپا دنبال می‌شود، بسیار دلگرم کننده است
رحیمی؛ دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

سایپا طی دو سال اخیر متحول شد/ فعالیت هایی که در سایپا دنبال می‌شود، بسیار دلگرم کننده است

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فعالیت هایی که در گروه خودروسازی سایپا دنبال می شود بسیار دلگرم کننده است، گفت: سایپا به حدی از رشد و توسعه دست یافته که می تواند به زودی در بازارهای منطقه حضور داشته باشد.

کارآمدنیوز- بهزاد رحیمی در بازدید از خط تولید شاهین و مرکز تحقیقات سایپا با اشاره به عملکرد مجموعه سایپا طی چند وقت اخیر، اظهارداشت: بازدید از مرکز تحقیقات سایپا و فرآیند تولید و توسعه، گویای آن است كه سایپا به واقع تحریم ها را به فرصت تبدیل كرده است و با تكیه بر توان داخلی توانسته برای توسعه محصول برنامه های اجرایی داشته باشد.

به گزارشسایپا نیوز ، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طی دو سال اخیر، گروه خودروسازی سایپا به دستاوردهای خوبی رسیده و متحول شده است از این رو می توان آینده روشنی را برای این مجموعه متصور بود.

وی با بیان اینكه صنعت خودروسازی به بلوغ رسیده است و می توان به آنها تكیه كرد، اظهارداشت: یكی از موضوعاتی كه امیدوارم صنعت خودروسازی و به خصوص سایپا به جهت تنوع محصول دنبال كند، صادرات است ما باید تمام تلاش خود را به كار ببندیم تا بازارهای منطقه را فتح كنیم.

دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه وابستگی خودروسازان و قطعه سازان به خارج به حداقل رسیده است، خاطرنشان كرد: استفاده از ظرفیت و پتانسیل داخلی سبب شده است تا شركت سایپا به سمت طراحی و تولید خودروهای به روز و با تكنولوژی بالا حركت كند و قطعا اگر تحریم ها نبود چنین امری حاصل نمی شد.

وی با بیان اینكه سایپا به مهندسان داخلی اعتماد كرد و این امر قابل تقدیر است، گفت: واژه ما می توانیم در خیلی از حوزه ها، پیاده سازی شد و یكی از بخش ها كه به خوبی این مسیر را دنبال كرد، سایپا بود.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.