سردار حاجی زاده: در انتقال فن‌آوری به صنعت خودرو محدودیتی نداریم

سردار حاجی زاده: در انتقال فن‌آوری به صنعت خودرو محدودیتی نداریم

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد : ایران خودرو درفرآیند خودرو سازی از ایده تا طراحی و تولید انبوه محصول به بلوغ صنعتی رسیده است و این مهم در سایه توجه به دستاورد های تحقیق و توسعه قابل تثبیت می باشد

کارآمدنیوز- سردار امیر علی حاجی زاده در بازدید از پروژه‌های جهش فن‌آورانه محصولات ایران خودرو در سال جهش تولید با بیان این مطلب گفت: ما یک صنعت فن‌آورانه در اختیار داریم که بدون محدودیت آماده انتقال آن به صنعت خودروی کشور و به خصوص گروه صنعتی ایران خودرو هستیم .
به گزارش ایکو پرس ، وی رمز موفقیت صنعت خودروی کشور را در نگاه به داخل و استفاده ازشرکت های دانش بنیان در زمینه بومی سازی قطعات و تولید خودرو با نشانی ایرانی دانست و خاطرنشان کرد: با استفاده از تمام ظرفیت های داخلی و بکارگیری نیروهای نخبه دانشگاهی در صنعت خودروی کشور، این صنعت از تحریم ها به سلامت عبور کرده است و نقش دشمنان برای زمین گیر کردن خودروسازان، نقش بر آب شده است .
سردار حاجی زاده تاکید کرد: صنعت خودروی کشور باید به سمت طراحی و تولید پلتفرم ایرانی، ارتقای کیفیت محصولات، کاهش مصرف سوخت و آلایندگی‌ها گام بردارندو ایران خودرو در این زمینه حرکت‌های جهادی خوبی را شروع کرده است.
وی خاطر نشان کرد: برنامه هایی که مدیرعامل ایران خودرو در سال جهش تولید هدف گذاری کرده، بسیار منطقی است ومسیر توسعه صنعت خودروی کشوردر اتکا به شرکت های خارجی نبوده و با تکیه بر دانش ایرانی می‌توانیم پیچیده‌ترین فن‌آوریهارا مدیریت کنیم .  
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه خاطرنشان کرد: موانع داخلی و خارجی با همدلی و هم صدایی قابل حل است و توانمندسازی صنعت و اقتصاد کشور می تواند ما را در مقابل تحریم ها مصون کند که این امر در صنعت دفاعی کشور اتفاق افتاده است . 

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.