هیچ پرونده‌ فنی صندوق بیمه در دوران کروناویروس باز نماند

هیچ پرونده‌ فنی صندوق بیمه در دوران کروناویروس باز نماند

به گفته مدیر فنی و مهندسی صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی علیرغم سختی‌های کار در دوران شیوع ویروس کرونا، با اجرای کلیه تمهیدات ایمنی و بهداشتی، تمامی ماموریت‌های کارشناسی و فنی صندوق انجام شد و هیچ پرونده فنی در صندوق بیمه به صورت باز باقی نماند. ​

کارآمدنیوز - قباد شاه کرمی اعلام کرد: در اردیبهشت ماه سال جاری علیرغم مشکلاتی که ویروس کرونا ایجاد کرده بود، با رعایت کلیه تمهیدات ایمنی، ماموریت‌های صندوق بیمه را برای ارزیابی معادن آغاز کرده و از پانزدهم (اردیبهشت ماه) نیز اقدام به اعزام کارشناسان فنی مربوطه به ماموریت‌های لازم کرده‌ایم. در این مدت ضمن آماده سازی پرونده‌ها، تلاش کردیم که پرونده فنی‌ای در صندوق بیمه به صورت باز باقی نماند.

به گزارش ایسنا ، مدیر فنی و مهندسی صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی ادامه داد: مهمترین مشکل ما در زمان بازدیدها در این ایام، مشکلات ناشی از اسکان و نبود هتل به دلیل تعطیلی در این ایام بود که استقرار نیروها و کارشناسان را با مشکل مواجه می‌کرد، بنابراین نیروهای اعزامی با کار بسیار فشرده و تلاش مضاعف، سعی بر اتمام ماموریت‌های مربوطه در همان روز را داشته تا بتوانند شب به تهران باز گردند.

شاه کرمی خاطر نشان کرد: همچنین در این مدت کمیته‌های تخصصی‌ای نیز با رعایت پروتکل تعیین شده ایمنی و مسایل بهداشتی در شرکت برگزار کردیم.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.