2020/06/04
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
عرضه پلتفرم مشترک دو خودروساز کشور در سال۹۹
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

عرضه پلتفرم مشترک دو خودروساز کشور در سال۹۹

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: تا پایان سال ۹۹ پلتفرم مشترک ایران‌خودرو و سایپا ارایه خواهد شد و این نشان از توان خودروسازان و قطعه سازان ما دارد.

کارآمدنیوز- علی آقامحمدی در مراسم رونمایی از گیربکس ۶ سرعته دستی و اتومات که صبح امروز در ایران‌خودرو برگزار شد بیان کرد: امروزه نوع فعالیت قطعه‌ساز‌ها تغییر کرده و به عنوان عضوی از مجموعه وارد روند تولید می‌شوند. پایش در زنجیره می‌تواند هزینه‌های تولید را به طور قابل توجهی کاهش دهد.
به گزارش ایکو پرس ، وی با اشاره به ریسک پذیری بالا و فعالیت مناسب مدیران جوان در این حوزه تصریح کرد: این موضوع باید به تمام صنایع کشور گسترش پیدا کند، به زودی قسمت‌هایی از ایران‌خودرو به محلی برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان تبدیل خواهد شد. 
آقا محمدی با اشاره به شرایط فعلی ناشی از بیماری کرونا در کشور گفت: ویروس کرونا ممکن است ساخته طبیعت یا دست ساخته بشر باشد؛ با توجه به شواهد می‌توان انتظار داشت که این ویروس اقتصاد کشور‌هایی مثل چین را هدف گرفته باشد. نباید به این ویروس بی‌توجهی کرد و هر کسی باید تا حد توان با گسترش این ویروس مقابله کند.
این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: امروز از دارویی برای مقابله با این ویروس رونمایی و آماده تولید خواهد شد تا بتوانیم شاهد مقابله هر چه بیشتر با این ویروس باشیم. 
وی تصریح کرد: فعالیت مناسب بر روی زنجیره‌های تعیین شده می‌تواند پیشرفت کشور را به همراه داشته باشد و قرار گرفتن بر روی این روند می‌تواند باعث پیشرفت کشور شود.

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.