نقشه راه توسعه محصول و قوای محركه ایران خودرو تدوین شد

نقشه راه توسعه محصول و قوای محركه ایران خودرو تدوین شد

مدیرعامل ایران خودرو درحاشیه یازدهمین همایش بین المللی موتور های درون سوز درجمع خبرنگاران از تدوین نقشه راه توسعه محصول و قوای محركه این خودرو ساز خبرداد.

کارآمدنیوز- فرشاد مقیمی  نقشه راه توسعه محصول ایران خودرو برمبنای طراحی پلتفرم ملی و تولید خودروهایی دركلاس‌های ابعادیC و B برای توسعه خودروهای سواری، هاچ به گزارش ایکو پرس ، بک، ‌كراس اوور و خودرو برقی به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و كسب سهم مناسب از بازارداخلی و صادراتی تدوین شده است.
‌وی افزود : در این نقشه راه، انواع موتورهای كم مصرف و گیربكس‌های دستی و اتوماتیك شش دنده در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل ایران خودرو اظهارداشت :‌ طبق نقشه راه توسعه محصول این شركت، تولید خودروهای برقی در دستور كار قرار گرفته است .
مقیمی تاكید كرد : ایران خودرو مصمم است در راستای سیاست های دولت و وزارت صمت  به سمت تولید وتوسعه خودرو های كم مصرف گام بردارد.
وی تصریح كرد :‌30 درصد تولید محصولات سال آینده با موتور پایه گاز سوز ملی تولید و عرضه می شود كه این امر نقش مهمی در كاهش آلایندگی ها خواهد داشت.
مقیمی تاكید كرد : خودروی سورن گازسوز كه تنها از طریق گاز می تواند بیش از 400 كیلومتر پیمایش داشته باشد .
وی از مزایای  این خودروی گازسوز را مخازن گاز آن در زیر خودرو و در كف كار شده و مخزن صندوق آن كاملا در دسترس بوده و باز است، عنوان كرد و از وزارت نفت خواست سرمایه گذاری اولیه برای تولید انبوه این خودرو را تامین كند.  

انتهای پیام

 

کلید واژه
دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.