آخرين مطالب

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶ : ۱۳

بیش از 90نمایندگی ایساکو برای ارائه خدمات به «اچ30 کراس» تخصصی شدند

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، ایساکو از ارائه خدمات تخصصی به خودروی اچ سی کراس در بیش از90 نمایندگی منتخب این شرکت همراه با طرح‌های ویژه خدماتی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶ : ۱۰

اولویت دولت برای ساماندهی کوله‌بری؛ قاچاق ته لنجی از هفت دولت آزاد است

درحالی که دولت قصد دارد محدودیتهای جدیدی را برای کوله بران ایجاد کند، به نظر می‌رسد رها بودن واردات غیرقانونی از طریق ته لنجی نیز چالشهای جدی را برای اقتصاد کشور رقم خواهد زد.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۶ : ۸

تخم‌مرغ شانه‌ای ۲۰هزار تومان شد

قیمت هر شانه تخم‌مرغ در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران از ۱۶هزار تومانِ هفته گذشته به ۱۸هزار تومان و تا ۲۰هزار تومان افزایش یافت.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵ : ۵۵

شیر و ماست گران شد + عکس‌

بر اساس گزارش میدانی خبرنگار تسنیم، انواع محصولات لبنی برخی شرکت ها، حتی با وجود تعیین قیمت از سوی سازمان حمایت افزایش قیمت داشته و این افزایش قیمت در حال تسری به سایر برندها است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵ : ۵۲

۱۲۰ هزار تومان از حباب سکه تخلیه شد

آن طور که مدیرعامل بانک کارگشایی اعلام کرد در مدت گذشته در جریان تحولات بازار و همچنین برگزاری حراجی سکه حباب ۲۱۰ هزار تومانی قیمت آن به ۹۰ هزار تومان رسیده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۵ : ۵۰

تخلف کاسپین در جریمه وام‌گیرندگان

مشتریان کاسپین که برای پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی خود به شعب مراجعه کرده‌اند در مواردی با الزام شعب نسبت به پرداخت جریمه تاخیر مواجه شدند. این در حالی است که بر اساس بخشنامه‌ای که کاسپین اعلام کرد هیچ مشتری‌ نباید در فاصله تیرماه تا نیمه آذرماه امسال جریمه تاخیر پرداخت کند.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۵ : ۷

پرداخت وام مسکن تا ۲ هفته دیگر تسهیل می‌شود

عضو هیئت مدیره بانک مسکن بانک مسکن با اشاره به برداشتهای خاص برخی شعب این بانک در موضوع پرداخت تسهیلات، گفت:کارگروهی برای بازنگری ضوابط پرداخت وام تعیین شده و تا دو هفته آینده مشکلات مربوط به ضمانت برطرف می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۵ : ۵

۲ رقمی شدن تورم با افزایش قیمت سوخت؛ بانک مرکزی مقصر نیست

معاون اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد: در صورت اصلاح قیمت حامل های انرژی، میزان افزایش نرخ تورم جزئی بوده و به طور موقت به بالای ۱۰ درصد افزایش می یابد اما این افزایش کاملاً طبیعی بوده و نقصی از این بابت به سیاست های بانک مرکزی وارد نیست.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۵ : ۳

نگاهی به رای معاونت حقوقی ریاست جمهوری در خصوص قاعده ۲ الف گمرکی

در حالی بیش از یک سال از گشایش پرونده یک برند خارجی فعال در کشور از سوی گمرک می‌گذرد که با صدور رای معاونت حقوقی ریاست جمهوری این پرونده وارد فاز جدیدی شده است.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۴ : ۵۸

سود بانکی کاهش می‌یابد؟

از مصوبه کاهش نرخ سود سپرده و تسهیلات حدود یک سال و نیم سپری شده و هنوز زمزمه‌ای برای کاهش مجدد نرخ وجود ندارد. موضع صریح بانک مرکزی این است که فعلا هیچ برنامه‌ای برای کاهش نرخ سود سپرده در دستور کار نیست، اما مشتریان برای کاهش نرخ سود تسهیلات نیز باید منتظر باشند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱ : ۳۰

اجرای طرح پیش فروش پژو207 اتوماتیک

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق اهداف خود در زمینه تامین تقاضای بازار و جذب مشتریان جوان و جویای تجربه متمایز، اقدام به پیش فروش محصول پژو 207 هاچ بک اتوماتیک با موعد تحویل اسفند 96 کرده است. اجرای این طرح از امروز 29 آذر ماه آغاز شده است.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱ : ۲۶

"پاراف" کرباسیان ابهامات ۵۰۰۰ خودرو متوقف در گمرک را پیچیده تر کرد + اسناد

پاراف وزیر اقتصاد به رئیس کل گمرکات درباره خودروهای خارجی متوقف در گمرک، پرونده واردات خودرو در زمان بسته بودن سایت ثبت سفارش را وارد مرحله جدیدی کرد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱ : ۲۳

قیمت آب و برق گران نمی‌شود، اصلاح می‌شود!

بر اساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ تعرفه آب برای هر مترمکعب ۲۰ تومان افزایش می‌یابد در مورد برق نیز زمزمه هایی برای افزایش تعرفه شنیده می شود، این در شرایطی است که وزیر نیرو صراحتا اعلام کرده که وزارت نیرو به دنبال افزایش تعرفه ها نیست بلکه تنها هدف این است که تعرفه ها اصلاح شوند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱ : ۲۱

چرا به مستاجران کرمانشاه کانکس داده نمی‌شود؟

مدیرکل دفتر نوسازی و بهسازی بنیاد مسکن گفت: اگر به مستاجرانی که خانه‌شان در زلزله کرمانشاه آسیب دیده کانکس بدهیم با توجه به این‌که مالک نیستند قطعا در فضاهای عمومی شهر مستقر می‌شوند و سیمای شهر پس از مدتی تبدیل به نوعی حلبی‌آباد خواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۱۱ : ۱۷

افزایش قیمت بنزین جدی‌تر شد

درحالی که کارشناسان با بررسی اهداف درنظر گرفته شده در بودجه ۹۷ گرانی قریب‌الوقوع قیمت بنزین را پیش‌بینی کرده بودند، سیگنال‌های جدید از سوی دولت این احتمال را تقویت کرده است.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۶ : ۲۰

بازدید وزیر راه و شهرسازی از غرفه سایپا لجستیک

وزیر راه، مسکن و شهرسازی در دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و راه سازی از غرفه سایپا لجستیک بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این شرکت قرار گرفت.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۶ : ۱۶

دستورالعمل جدید واردات خودرو در کمیسیون زیربنایی دولت به تصویب رسید

دستورالعمل ساماندهی و مدیریت واردات خودرو در جلسه روز گذشته کمیسیون زیربنایی دولت به تصویب رسیده و آماده طرح در هیات دولت شد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۰ : ۰

وعده خبر خوش برای کاهش سود وام مسکن

عضو هیئت مدیره بانک مسکن از برنامه‌ریزی این بانک برای کاهش سود تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۹ : ۵۵

تعیین تکلیف واردات خودرو تا ۳ روز دیگر؛ ۵۳۰۰خودروی بدون مجوز در گمرک

معاون وزیر صنعت با اشاره به اینکه درد مردم کوچه و بازار امروز خودروی خارجی نیست، گفت: ظرف سه روز آینده ممنوعیت ثبت سفارش واردات خودرو تعیین تکلیف خواهد شد.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۹ : ۴۸

آب و برق پردیس تامین است اما فاضلاب مشکل دارد

با احداث دو پست ثابت و سیار در شهر جدید پردیس مشکل برق این شهر تا حدودی حل می‌شود؛ وضعیت آب هم نسبتا خوب است اما فاضلاب شرایط مناسبی ندارد.