آخرين مطالب

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۰ : ۱۷

فیلترینگ در کشور جواب نمی‌دهد/ فرهنگ‌سازی کنیم

قائم مقام شرکت مخابرات ایران با بیان این‌که فیلترینگ در کشور جواب نمی‌دهد از بازگشایی فضایی جدید در حوزه خدمات اینترنتی در کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۰ : ۱۵

پرونده ۸ ساله وام ازدواج/ پایان باز طرح ضربتی

طی حدود هشت سالی که اعطای وام ازدواج در بانک‌ها جدی شده است، رشد سه برابری مبلغ و همچنین اجرای طرح کاهش صف متقاضیان موجب جهش در تعداد و مبلغ پرداختی‌ها شد. در سال جاری تا کنون نزدیک به کل حجم وام اعطایی در سال گذشته پرداختی ثبت شده است.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲ : ۵۸

ابراز تمایل سایپا و ولوو تراکس برای انعقاد قرارداد مشترک

مدیرعامل شرکت ولوو تراکس و جمعی از مدیران ارشد ولوو ضمن دیدار و گفت و گو با مدیرعامل و مدیران ارشد سایپا از تمایل خود جهت انعقاد قرارداد مشترک با گروه خودروسازی سایپا خبر دادند.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۲ : ۵۴

تجارت ترجیحی با ترکیه به نفع ایران شد

پس از برقراری تجارت ترجیحی و افزایش اقلام مشمول تعرفه‌های ترجیحی میان ایران و ترکیه در ۹ ماهه گذشته آمارها حاکی از افزایش حجم صادرات ایران به ترکیه است.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰ : ۳۹

دامنه شفافیت مالیاتی آب رفت/ عقب نشینی ۴.۵ میلیارد تومانی دستگاه‌های مسئول

در حالی که چندی پیش مدیر کل سازمان مالیاتی از بررسی تراکنشهای بانکی با گردش بالای ۵۰۰ میلیون تومان خبر داده بود، رئیس کمیسیون اقتصادی از توافق برای عدم بررسی تراکنشهای زیر ۵ میلیارد تومان خبر داده است.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰ : ۳۴

قناعت‌گری نفتی‌ها جواب داد

ظاهرا غول‌های نفتی با قیمت‌های پایین نفت برای یک مدت طولانی وفق پیدا کرده‌اند و کاهش هزینه شدیدی که هر شرکت نفتی ناچار بوده در دو سال گذشته انجام دهد، سرانجام در حال به ثمر نشستن است.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰ : ۳۳

برق مسکن مهر هم هست، هم نیست!

اخیرا مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران اعلام کرده است که "برق مورد نیاز تمامی واحدهای مسکن مهر ساخته شده پرند و پردیس تامین شده و اکنون هیچ واحد مسکن مهری وجود ندارد که بدون برق باشد"؛ ادعایی که مدیرعامل شرکت عمران پرند خیلی زود آن را رد کرد.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰ : ۲۶

پرتقال‌ها هنوز نرسیده‌اند؛ به جای آن نارنگی بخورید

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که هم اکنون فصل برداشت پرتقال نرسیده و باید حدود ۱۵ روز دیگر منتظر بمانیم تا به کیفیت مطلوب برسد و به جای پرتقال‌های رنگ آمیزی شده بهتر است نارنگی مصرف کنیم.
۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰ : ۲۴

ویژگی‌های کارت‌های جدید خرید کالای ایرانی

بانک مرکزی در حال بررسی طرح جدیدی از کارت‌های اعتباری است که فقط برای خرید کالای ایرانی بوده و برخلاف طرح شکست خورده دوره قبل قرار نیست از منابع این بانک استفاده شود. همچنین با وجود این که تامین منابع این کارت‌ها صرفا از محل منابع خود بانک‌ها است،اگر توافقات به نتیجه برسد نرخ سود بازپرداخت کمتر از سود رایج تسهیلات خواهد بود.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳ : ۵۴

آمریکا خبر جریمه بانک‌های ترک به دلیل همکاری با ایران را تکذیب کرد

وزیر خزانه داری آمریکا گمانه زنی ها در مورد اینکه وی در مورد وضع تحریم های احتمالی علیه ترکیه به مقامات این کشور هشدار داده است را رد کرد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳ : ۴۹

پروازهای بغداد و نجف تا اطلاع ثانوی لغو شد

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو پرواز ایرلاین‌های داخلی به‌مقاصد بغداد و نجف تا اطلاع ثانوی خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳ : ۴۷

توسعه خدمات پس از فروش سایپا برای افزایش رضایت مشتریان

شرکت سایپایدک در راستای ارتقای رضایت مشتریان خدمات متنوعی را درچارچوب سیاست های کلان گروه سایپا با رویکرد مشتری مداری در سطح کشور و بازارهای صادراتی به اجرا در آورده که رضایت خاطر مشتریان را به همراه داشته است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳ : ۴۳

آزمون سراسری پرسنل شبکه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برگزار می‌شود

آزمون مهارت‌سنجی سراسری پرسنل نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو در حوزه خدمات پس از فروش، در پایان هفته جاری برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۳ : ۳۹

عراقی‌ها تعرفه خرید لبنیات ایرانی را ۲.۵ برابر کردند!

در حالی که عراق با سهم بیش از ۸۰ درصدی، بزرگترین مشتری محصولات لبنی ایران به شمار می‌رود برای دومین بار تعرفه صادرات این محصولات ایران را تا ۴۰ درصد افزایش داد که به گفته یکی از مسئولان وزارت کشاورزی این تعرفه گذاری سیاسی بوده و باید مسئولان وزارت خارجه مانند گذشته نسبت به حل این مشکل اقدام کنند.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰ : ۴۶

رشد شاخص به معنای رونق بورس نیست/ تازه‌واردان هیجانی خرید نکنند

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: رشد این روزهای شاخص بورس تمام واقعیت بازار سرمایه نیست و تداوم رکوردشکنی شاخص به این معنا نیست که سهام همه شرکتها در بورس با رشد و افزایش همراه است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰ : ۴۳

ترمینال سلام به پیشرفت ۶۰ درصدی رسید + عکس

پروژه پُرحاشیه ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) که تا چند ماه قبل وضعیت آن نامعلوم بود به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی رسیده است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰ : ۳۷

سرنوشت شرکت‌های پستی در ابهام

به باور بسیاری سرنوشت و آینده شرکتهای خدمات پستی در جهان نامعلوم است اما برخی دیگر معتقدند که شرکت‌های پستی با تکنولوژی کنار خواهند آمد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰ : ۳۵

چاره اردکانیان برای چالش‌های وزارت نیرو

رضا اردکانیان که روزگذشته توانست با رای بالا وارد وزارت نیرو شود، توجه به مساله بحران آب و حل چالش‌های فوری موجود در حوزه آب و انرژی را از مهم‌ترین اولویت‌های خود قرار داده است.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰ : ۳۳

نحوه برقراری بیمه قطع شده اعلام شد

نایب رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی با اعلام نحوه برقراری بیمه کارگرانی که بیمه پردازی آن‌ها قطع شده است، از آخرین آمار کارگران ساختمانی بیمه شده خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۰ : ۲۹

سرگردانی پیمان پولی میان بانک‌های ایران و عراق/بانک مرکزی کم کاری کرد

دبیر کل اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق ضمن اعلام اینکه هنوز پیمان پولی بین ایران و عراق برقرار نشده است، گفت: بانک مرکزی ایران مدعی است برای همکاری‌های بانکی با طرف عراقی مذاکره کرده و پیشنهاد داده، ولی عراق امضا نکرده است. عراق هم ادعا دارد که برای پیمان پولی آمادگی دارد و یک توافقنامه ۱۷ بندی هم در این زمینه نوشته و برای بانک مرکزی ایران فرستاده اما بانک مرکزی ما اقدام نکرده است.