آخرين مطالب

۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۴ : ۲۱

سرمایه گذاری عربستان در خط لوله رقیب گاز ایران

معاون نخست وزیر ترکمنستان در امور سوخت و انرژی گفت، عربستان در حال سرمایه گذاری قابل توجهی در ساخت خط لوله انتقال گاز ترکمنستان- افغانستان- پاکستان- هند، موسوم به خط لوله تاپی است.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۴ : ۱۱

نوسازی 61 هزار تاکسی در طرح کلید به کلید ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو آمادگی خودرا برای افزایش سرعت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و جایگزینی خودرو های فرسوده اعلام کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۳ : ۴۷

تاثیر دستورالعمل توقف و بازگشایی نمادها در روند معاملات بورسی

معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس می‌گوید بانک‌هایی که با توقف طولانی مدت نماد مواجه هستند، باید با توجه به دستورالعمل قبلی صورت‌های مالی خود را افشا کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۳ : ۴۴

وعده‌ای که همچنان امروز و فردا می‌شود

کلنگ‌زنی و ساخت مجدد ساختمان پلاسکو یکی از وعده‌هایی است که مسئولان دولتی و به ویژه بنیاد مستضعفان به عنوان مالک اصلی این ساختمان به پلاسکونشینان آسیب‌دیده داده‌اند؛ اما پس از گذشت بیش از یک سال از این اتفاق تلخ، هنوز کلنگی به زمین زده نشده و به گفته کسبه آسیب‌دیده این ساختمان و اتحادیه‌های صنفی‌شان، متولیان آن همچنان وعده‌ها را به آینده موکول می‌کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۶ - ۱۳ : ۴۰

جزییات پرداخت عیدی کارگران ساعتی و پاره‌وقت

با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، کارگران ساعتی، روزمزد، فصلی و پاره‌وقت دغدغه گرفتن عیدی و پاداش پایان سال خود را دارند و به کرم کارفرمایانشان امیدوارند تا بلکه پیش از پایان سال این عیدی را دریافت و مایحتاج خود و خانواده‌هایشان را تامین کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۱ : ۴۳

سوء استفاده از حساب بانکی افراد با شگرد پولشویی!

سپردن کارت و رمز بانکی یکی از اشتباهات بزرگی است که متاسفانه افراد زیادی مرتکب آن می‌شوند.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۱ : ۳۹

بسته های جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تامین نظر مشتریان و پاسخ گویی به سلایق آنها، طرح پیش فروش خودروهای پرمتقاضی و جدید را در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به اجرا می گذارد.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۱ : ۳۵

جزئیات تخلفات بودجه ۹۵/ عادل آذر: دولت در حال آینده‌فروشی است

رئیس دیوان محاسبات کشور: دولت در حال آینده‌فروشی است و این از علائم بی‌انضباطی مالی عمومی است.
۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۱ : ۳۱

وضعیت خرج ۴۵ هزار میلیاردی برای بانک‌ها

از سقف ۴۵ هزار میلیارد تومانی که از محل مازاد حاصل از ارزیابی خالص دارایی‌های خارجی بانک مرکزی برای تسویه بدهی بانک‌ها، بخشش سود بدهکاران بانکی و افزایش سرمایه بانک‌های دولتی تعیین شده بود، حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان در بودجه ۱۳۹۵ محقق شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲ : ۱۶

«قطعه‌سازی» بال پرواز «خودروسازی»

بنا به آمار موجود در حال حاضر بیش از 2 هزار واحد تولیدی قطعه سازی در کشور وجود دارد که از این تعداد، 1200 واحد آن به تولیدکنندگان رسمی و دارای مجوز و 800 واحد دیگر نیز مربوط به قطعه‌سازان غیررسمی و بدون شناسنامه تعلق دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲ : ۱۳

فروش ویژه محصولات ایران خودرو در نمایشگاه اصفهان

همزمان با برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی خودروی اصفهان و به منظور حمایت از طرح فروش منطقه ای، معاونت بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو اقدام به فروش ویژه محصولات خود در این استان از طریق نمایندگی های منتخب در نمایشگاه کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲ : ۱۰

ازسرگیری تولید محصولات ایران خودرو در بلاروس

در قراردادی میان ایران خودرو و شرکت یونیسون بلاروس که با حضور وزیران صنعت ایران و بلاروس به امضا رسید، تولید محصولات ایران خودرو در بلاروس از سر گرفته می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۲ : ۴

پاداش بازنشستگان به بالای ۲۶۰میلیون تومان می‌رسد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پاداش خدمت بازنشستگان برای سال آینده نیاز به همگن‌سازی دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱ : ۵۸

تشکیل کمیته ویژه ۴نفره برای تصمیم‌گیری ۲هفته‌ای برای تولید

شورای پول و اعتبار مصوب کرد کمیته‌ای به‌منظور بررسی آخرین وضعیت واحدهای تولیدی در کشور و اتخاذ تدابیر مناسب‌ به‌منظور ایجاد رونق در این واحدها در ایام پایانی سال و افزایش تولید تشکیل شود.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱ : ۴۹

کارت‎خوان حذف می‌شود؟

رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی گفت: در بانکداری جدید دیجیتال دستگاه های کارتخوان حذف می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱ : ۴۶

اجبار به پرداخت قبض تلفن با پیامک اشتباه!

ارسال پیامک به تعدادی از مشترکان یک اپراتور مبنی بر گذشتن مبلغ میان‌دوره‌ صورتحسابشان از سقف مجاز، با قطع یک‌طرفه ارتباط، آنها را مجبور به پرداخت صورت‌حساب برای جلوگیری از قطع کامل کرد؛ پیامکی که به اذعان این اپراتور به اشتباه ارسال شده بود.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱ : ۴۱

۷۰۰ هزار تومان رقم خط گرسنگی هم نیست!

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت رقم۷۰۰ هزار تومانی که اخیرا به عنوان خط فقر شدید اعلام شده تنها مواد غذایی و خوراکی مورد نیاز یک خانوار برای زنده ماندن است وگرنه این رقم خط گرسنگی هم نیست.
۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۱ : ۳۴

کپی اطلاعات جعبه سیاه کشتی‌ها تا ساعتی دیگر تمام می‌شود

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که با گشایش پلمب جعبه‌های سیاه دو کشتی حادثه دیده ایرانی و چینی، فرآیند کپی اطلاعات آنها آغاز شده و تا ساعتی دیگر به پایان خواهد رسید.
۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۱ : ۲۸

معاملات بورسی بر روی تخته سیاه/بورس ایران چطور متولد شد؟

معاون سازمان بورس با بیان اینکه معاملات دربورس ایران ابتدا از انجام معامله با گچ و بر روی تخته سیاه انجام می شده است، گفت: معاملات تنها در روزهای یکشنبه انجام می شده است.
۱۳۹۶/۱۱/۳ - ۱۱ : ۲۵

سایپا بازهم رکورد زد

رکورد تولید محصول ماهیانه گروه خودروسازی سایپا در دی ماه سال جاری شکسته شد.