آخرين مطالب

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۵ : ۰

۵۰۰ هزار تومان از قیمت سکه افتاد


بازار طلا و سکه در ادامه روند کاهشی قیمت، امروز با کاهش بیش از ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه تمام طرح جدید و افت ۲۱ هزار تومانی هر گرم طلای ۱۸ عیار همراه شده است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۴ : ۵۷

برای تامین قطعات گروه FH500 پیش بینی لازم صورت پذیرفته است

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: با توجه به بحث تحریم ها و لزوم تامین قطعات مورد نیاز پیش بینی های لازم در این خصوص صورت پذیرفته است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۴ : ۵۳

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از شرکت سالارگستر

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از شرکت سالارگستر، تولید کننده برخی از قطعات تیبا و پراید بازدید کرد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۳۱

جزییاتی از بسته جدید ارزی دولت

جزییاتی از بسته ارزی دولت در بخش بازار ثانویه ارز اعلام شد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۲۵

۲.۶ میلیون سکه جدید در راه بازار/سکه ارزان‎تر می‎شود؟

تحویل ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار سکه پیش فروشی از ۱۷ مرداد آغاز و پیش بینی می شود، با ورود این سکه ها به بازار روند کاهشی قیمت سکه شدت بگیرد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۲۱

مُسکن‌های کهنه بازارمَسکن/افزایش وام،درد بازار را درمان خواهدکرد؟

کارشناسان اقتصادی معتقدند افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن نه تنها کمکی به بهبود قدرت خرید مسکن خانوارها نمی کند، بلکه حتی به انتظارات تورمی و رکود بازار نیز دامن می‌زند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۱۸

"نیروهای شرکتی" تبدیل وضعیت را فراموش کنند

آنطور که مدیران سازمان امور اداری و استخدامی می‌گویند این سازمان هیچ‌گونه تصمیمی برای تبدیل وضع نیروهای شرکتی به قراردادی ندارد.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۱۶

۲ شرکت خودرویی مردود شدند


دو شرکت "افرا موتور" و "آرین موتور تابان" در ارزیابی وضعیت خدمات پس از فروش خودرو در طول سال ۱۳۹۶، مردود شده‌اند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۱۴

موانع پیش‌روی استارت‌آپ‌ها از زبان مسوولان فناوری


تامین مالی استارت‌آپ‌ها و تسهیل قوانین برای آن‌ها از مواردی است که می‌تواند راه را برای این کسب‌وکارهای نوپا باز کند، بویژه استارت‌آپ‌های حوزه فناوری که می‌توانند در مدت کوتاهی راه بسیاری را طی کرده و به تک‌شاخ‌های حوزه تبدل شوند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۰ : ۱۰

تکرار دومینوی استیضاح وزیر کارگران ...

در حالی که از آخرین استیضاح علی ربیعی، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مجلس چند صباحی نمی‌گذرد، باز هم عده‌ای از نمایندگان تنور استیضاح را داغ کرده و برای به مجلس کشاندن او امضاء جمع کرده‌اند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۲ : ۲۵

۱۵ هزار میلیاردر نیامدند!


در جریان تعیین‌ تکلیف سپرده‌گذاران کلان و میلیاردی، پنج موسسه غیرمجاز منحل شده که قرار بود در زمانی مشخص برای مراجعه، تحویل مستندات و مدارک آمده و حساب‌های خود را تعیین تکلیف کنند تا سپرده‌های آن‌ها پرداخت شود، آخرین آمارها از این حکایت دارد که از حدود ۲۶ هزار نفری که مشمول این طرح بودند، نزدیک به ۱۵ هزار نفر مراجعه نکردند. با توجه به اینکه سپرده‌گذاران همواره با تجمع و اعتراض خواهان رسیدگی به وضعیت خود شده بودند، این عدم مراجعه جای تامل دارد و وجود حساب‌های ساختگی را تا حد زیادی تائید می‌کند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۲ : ۲۱

مرغ ۳۰۰۰ تومان گران‌تر از قیمت مصوب/ ناظران پاسخ نمی‌دهند!


در حالی که ستاد تنظیم بازار در جلسه هفته گذشته مصوب کرد که قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ با ۹ درصد افزایش، حداکثر باید ۸۱۷۵ تومان فروخته شود، در بازار مصرف بیش از کیلویی ۳۰۰۰ تومان گران‌تر از این قیمت یعنی کیلویی ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می‌شود و مسئولان سازمان حمایت پاسخگو نیستند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۲ : ۱۸

با ترفندهای جدید قاچاقچیان ارز آشنا شوید/ اظهار محموله "فرش" به‌جای "پاره‌سنگ" + اسناد

بررسی اسناد محموله مکشوفه صادراتی در گمرک باشماق کردستان نشان می‌دهد متخلفان ارزی با قصد دورزدن قوانین محموله ۲۷تنی فرش را به‌جای پاره‌سنگ به گمرک اظهار کرده‌اند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۲ : ۹

چگونه عقلانیت سیاسی حکم به بدترین تصمیمات ارزی می‌دهد؟

یک اقتصاددان عامل اصلی فاجعه ارز را نگرش‌های سیاسی به اقتصاد دانست و گفت:محال است بتوان با اعطای رانت دلار ارزان و سپس با چوب و چماق روی سر دریافت‌کنندگان بی‌شمار ارز، موفق به کنترل قیمت شد.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۲ : ۴

سراب اشتغال درمناطق آزادو ویژه اقتصادی/کارگرانی خارج ازشمول قانون

خارج بودن کارگران مناطق آزاد و ویژه از شمول قانون کار و تبعیت از مقررات جداگانه،از گذشته همواره دغدغه فعالان کارگری بوده وتوسعه این مناطق نگرانی تبعیض بیشتر بین نیروی کار را افزایش داده است.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۱ : ۵۹

ثبت رکورد جدید ایران خودرو در صادرات قطعات ریخته گری

گروه صنعتی ایران خودرو در تیرماه سال جاری به رکورد جدیدی در صادرات قطعات ریخته گری دست یافت.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰ : ۵۷

شماره‌گذاری ۴۲ مدل موتورسیکلت متوقف شد


۴۲ مدل موتورسیکلت به دلیل عدم رعایت استانداردهای ۲۵ گانه با عدم تایید از سوی سازمان ملی استاندارد و توقف شماره‌گذاری روبرو شدند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰ : ۵۴

ماجرای سیم‌کارت مخصوص کودکان چیست؟

قرار است سیم‌کارت کودکان از طریق ارایه محتوا و امکانات جذاب و متنوع فضای جدیدی را برای قشر کودک و نوجوان در حوزه ارتباطات فراهم آورد و همه نیازهای این رده سنی در فضای مجازی را اغنا کند تا خانواده‌ها با کمال اطمینان اجازه دهند فرزندانشان به فضای مجازی ورود کرده و از این سیم‌کارت استفاده کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰ : ۵۲

واردات غیرقانونی خودرو ناشی از سیاست‌گذاری غلط است

عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: ریشه تخلفاتی همچون ثبت سفارش و واردات غیرقانونی خودرو به سیاست‌گذاری‌های غلط در این حوزه باز می‌گردد.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰ : ۲۳

یونسیان، مدیرعامل ایران خودرو دیزل شد

با حکم مهندس یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، «مهدی یونسیان» به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل منصوب و معرفی شد.