آخرين مطالب

۱۳۹۰/۷/۱۲ - ۱۵ : ۲۱

دیه 90 میلیونی رای نیاورد

بالاخره با پیشنهاد وزیر دادگستری و موافقت رییس قوه قضائیه نرخ جدید دیه برای سال 90 تعیین و اعلام شد که بر اساس آن نظر شرکت‌های بیمه تامین شده و نرخ از 90 به 60 میلیون تومان رسید.

۱۳۹۰/۷/۱۲ - ۱۴ : ۵۴

برج میلاد بیمه شد

شرکت سهامی بیمه ایران برج میلاد چهارمین برج مخابراتی دنیا و نماد تهران نوین را با سرمایه‌ای بالغ بر 4500 میلیارد ریال تحت پوشش خدمات بیمه ای خود قرار داد.

۱۳۹۰/۷/۱۲ - ۱۲ : ۱۵

موج مکزیکی در بازار طلا

حباب 60 هزار تومانی قیمت سکه هر روز بزرگتر می شود و نوسان قیمت جهانی طلا هم تاثیری در حباب قیمت سکه ندارد.
۱۳۹۰/۷/۱۲ - ۱۱ : ۵۰

شیرهای کیسه ای بدون خریدار

آمارهای غیررسمی حکایت از آن دارد که تا پیش از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، سرانه مصرف شیر در ایران سالانه 95 کیلوگرم بوده است و این در حالی است که در اروپا، سرانه مصرف حدود 350 کیلوگرم و در جهان 169 کیلوگرم اعلام می‌شود.
۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۹ : ۲

واکنش بی موقع بانک مرکزی در کنترل بازار ارز وسکه

یک کار گزار معاملات اتی با بیان اینکه بانک مرکزی در خصوص وضعیت عرض وسکه به موقع عمل نکرده است گفت:زمانی که بهمنی اعلام کرد قیمت سکه حباب ندارد بیش از 50 هزار تومان حباب وجود داشت بنابراین اگر قصد کنترل بازار را دارید باید روزانه این اقدام را انجام دهید نه بصورت پراکنده.
۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۸ : ۵۸

AFC هیات مدیره استقلال و پیروزی را نپذیرفت

رییس سازمان لیگ از احتمال کنار گذاشته شدن دو تیم پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان اسیا وتعطیلی لیگ برتر در نیم فصل دوم خبر داد.
۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۶ : ۳۱

شاخص سهام در بازارهای آسیا کاهش یافت

به دنبال نگرانیهای بین المللی نسبت به بهران مالی و بدهی یونان شاخص سهام در اکثر بازارهای اسیایی امروز کاهش یافت.
۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۶ : ۲۱

دستور ویژه برای تغییر مدیر عامل بانک گردشگری

از دیگر پس لرزه های اختلاس بزرگ دستور بانک مرکزی برای برکناری مدیر عامل و رییس هیات مدیره بانک گردشگری است.
۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۵ : ۵۴

تخم مرغ طلا شد

۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۵ : ۵۱

سکه 550 هزارتومان

۱۳۹۰/۷/۱۱ - ۱۳ : ۱۱

کیوسک های مطبوعاتی یا دخانیات؟

برخی افراد سود جو کیوسک های مطبوعاتی را با بهای اندکی از شهرداری اجاره کرده اند که خود نیز با قیمت های سرسام آور یا بعضا نجومی همان کیسک ها را به اشخاص دیگر اجاره می دهند؛ همین موضوع باعث شده تا اجاره بهای این کیوسک ها ی مطبوعاتی بالا رود و کیوسک داران مجبور به فروش اجناس غیر از مطبوعات وروزنامه شده اند.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۱۸

ابعاد دیگری از اختلاس بزرگ

روز 21 اسفندماه سال گذشته پذیره‌نویسی صد میلیارد تومان از سهام بانک آریا از طریق شعب بانک ملت و فرابورس آغاز شد، اما هیچ کدام از خریداران سهام بیستمین بانک خصوصی کشور نمی‌دانستند که شش ماه بعد نام این بانک به دلیل آنچه دست داشتن موسسان اصلی آن در بی‌سابقه‌ترین سوء استفاده مالی تاریخ سیستم بانکی ایران نامیده می‌شود، بر سر زبان‌ها بیفتد.
۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۱۴

اعلام قیمت جدید سواری مزدا به‌زودی

در شرایطی که قیمت جدید سواری مزدا3 و مزدا2 به زودی مشخص خواهد شد، احتمال فراتر رفتن قیمت برخی مدلهای این خودرو از مرز 50 میلیون تومان وجود دارد.

۱۳۹۰/۷/۱۰ - ۱۹ : ۱۰

نگران سهمیه بنزین آزاد نباشید

هر خودرو پس از اتمام سهمیه بنزین نیمه یارانه‌ای (400 تومانی) خود می‌تواند، بدون محدودیت نسبت به سوخت‌گیری بنزین آزاد (700 تومانی) اقدام کند. این در حالی است که همواره با اعلام سهمیه‌های جدید بنزین، برای بنزین آزاد نیز سقف مصرف در نظر گرفته می‌شود.