آخرين مطالب

۱۳۹۰/۵/۴ - ۱۱ : ۵۷

تولید چهار مدل از محصولات گروه سایپا کاهش یافت

آمارها نشان می‌دهد که با وجود رشد 19 درصدی تولید در گروه خودروسازی سایپا، تولید چهار مدل خودرو از هشت مدل خودرو این شرکت کاهش یافته است.

۱۳۹۰/۵/۴ - ۱۱ : ۳۸

جریمه 300 میلیارد تومانی همراه اول تکذیب شد

مدیر امور سهام شرکت فرابورسی همراه اول شایعه جریمه 300 میلیارد تومانی این شرکت توسط کمیسیون تنظیم مقررات را قویا " تکذیب و به سهامداران توصیه کرد فقط به اطلاعات رسمی استناد کنند.
۱۳۹۰/۵/۴ - ۱۱ : ۱۲

‌آزاد‌راه همت تا مهرماه به کرج می‌رسد

مدیرکل‌ راه و ترابری استان تهران از اتصال ‌آزاد‌راه همت به کرج تا ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۰/۵/۴ - ۱۰ : ۲۷

اسامی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس از معرفی غضنفری، شیخ‌الاسلام، عباسی و رستم قاسمی برای تصدی 4 وزارتخانه به مجلس برای اخذ رای اعتماد از وکلای ملت خبر داد.
۱۳۹۰/۵/۴ - ۱۰ : ۱۵

افزایش قیمت گاز در زمستان تکذیب شد

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به ثابت ماندن قیمت گاز طبیعی در سال جاری گفت: بیش از 80 درصد از مطالبات مشترکین شرکت ملی گاز پرداخت شده است.
۱۳۹۰/۵/۴ - ۱۰ : ۱

افزایش‌‌ 1/24درصدی اجاره‌بها در تهران

بهار امسال، متوسط اجاره‌ی ماهانه یک مترمربع زیربنای مسکونی در تهران نسبت به فصل قبل 2 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 24.1 درصد افزایش داشته است.

۱۳۹۰/۵/۳ - ۱۶ : ۴

گاز ایران در راه اروپا

امروز با حضور سرپرست وزارت نفت ایران و وزرای نفت دو کشور سوریه و عراق، تفاهم‌نامه عبور گاز ایران از طریق خط لوله از این دو کشور با هدف صادرات به اروپا امضا ‌شد.

۱۳۹۰/۵/۳ - ۱۵ : ۱۶

گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نفت از زبان یک نماینده مجلس

با وجود این که تا کنون به صورت غیر رسمی گزینه‌هایی برای معرفی وزیر نفت به مجلس شورای اسلامی اعلام شده است، اما درحال حاضر سه گزینه بیش از دیگران مطرح است. محمد علی آبادی، رستم قاسمی و پرویز فتاح.

۱۳۹۰/۵/۳ - ۱۵ : ۷

بدهی نفتی 30میلیارد دلاری چین به ایران

روزنامه فایننشیال تایمز گزارش داد: به دلیل اینکه تحریم‌های آمریکا مانع پرداخت دست کم 20 میلیارد دلار پول نفت ایران از سوی چین شده است، ایران و چین در حال مذاکره برای استفاده از یک نظام داد و ستد کالا برای مبادله نفت ایران با کالاها و خدمات چینی هستند.
۱۳۹۰/۵/۳ - ۱۴ : ۵۶

ساخت پالایشگاه در کربلا

وزارت نفت عراق به منظور ساخت یک پالایشگاه نفت در کربلا قراردادی به ارزش 6.5 میلیارد دلار با شرکت پالایش نفت کربلا امضا کرد.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۹ : ۱۴

جزئیات قرارداد 10 میلیارد دلاری خط لوله گاز اسلامی

معاون وزیر نفت با اشاره به توافق با عراق، سوریه و ترکیه برای ترانزیت گاز ایران به اروپا جزئیات قرارداد 10 میلیارد دلاری خط لوله گاز اسلامی را تشریح کرد و گفت: این قرارداد گازی فردا در عسلویه امضا می شود.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۹ : ۹

تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز

معاون وزیر صنایع و معادن از کاهش حدود 1.5 میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران در برنامه پنجم توسعه و تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز کشور در سالجاری خبر داد و گفت: در شرایط فعلی به طور متوسط سالانه 250 تا 300 هزار بشکه به طور طبیعی از تولید نفت ایران کاسته می‌شود.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۹ : ۴

سقوط دلار آزاد به 1132 تومان

قیمت دلار امروز در بازار آزاد به شدت کاهش یافت و به 1132 تومان رسید، این در حالی است که بانک مرکزی نرخ دلار در بازار رسمی را مانند دیروز 1054 تومان تعیین کرد.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۹ : ۰

شاخص کل بورس از مرز 25 هزار واحد گذشت

162 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 492میلیارد و 849 میلیون ریال در 14هزار و 946 نوبت معاملاتی داد و ستد شد و ارزش بازار به یک میلیون و 120 هزار و 39 میلیارد ریال رسید.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۸ : ۵۰

پیشنهاد دیه 50 تا 60 میلیونی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پیشنهادات نمایندگان مجلس، بیمه مرکزی و نهاد‌های ذیربط برای تعیین نرخ دیه سال 90 خبر داد و اعلام قطعی این نرخ را منوط به بررسی و موافقت مقامات مسئول دانست.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۸ : ۳۵

نیروگاه پارس 2 هم ساخته می‌شود

قرارداد طرح ساخت نیروگاه پارس 2 به منظور تامین برق هشت فاز جدید پارس جنوبی به زودی با شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) امضا می‌شود.

۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۸ : ۲۹

بپذیرید که دولت تولیدکننده و تاجر خوبی نیست

سرپرست وزارت صنایع و معادن گفت: این موضوع که دولت نه تولید کننده و نه تاجر خوبی است، حقیقتی است آشکار که باید همه آن را بپذیرند و در باور واقعیت این معنا نیز اکراه نداشته باشند.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۸ : ۹

مرغ 2850 تومانی به بازار می‌آید

8 اتحادیه سراسری جزئیات تازه‌ای از تنظیم بازار گوشت، مرغ، میوه، خواروبار و زولبیا و بامیه را برای ماه مبارک رمضان اعلام کردند.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۸ : ۶

سهمیه اضافی سوخت تاکسیران‌ها‌ واریز شد

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از واریز سهمیه اضافی سوخت تاکسیران‌ها‌ خبر داد.
۱۳۹۰/۵/۲ - ۱۷ : ۵۹

تعدادی آسمان‌خراش‌ در شمال تهران تخریب شدند

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: برخی از آسمان‌خراش‌ها در شمال تهران به دلیل تصرف غیرقانونی عرصه‌های منابع طبیعی تخریب شده‌اند.