آخرين مطالب

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱ : ۵۲

رستگار قائم مقام مدیرعامل در امور تامین و بازرگانی گروه سایپا شد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حکمی حمیدرضا رستگار را به عنوان قائم مقام مدیرعامل در امور تامین و بازرگانی گروه خودروسازی سایپا منصوب کرد .
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱ : ۴۵

بابایی نماینده ویژه مدیرعامل در امور فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا شد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حکمی عبدالله بابایی را به عنوان نماینده ویژه مدیرعامل در امور فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا منصوب کرد .
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱ : ۳۷

هماهنگی برای دریافت وام پلاسکویی‌ها/ آمادگی برای تنظیم بازار شب عید

رئیس اتاق اصناف تهران از آمادگی برای تنظیم بازار شب عید خبر داد و گفت‌: برای این که کسبه آسیب دیده ساختمان پلاسکو بتوانند تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی مصوب شده را دریافت کنند، اقدامات لازم انجام شده و آنها در حال گرفتن وام‌های خود هستند، اما برای پیگیری مصوبات دیگر ابلاغی به اتاق نشده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱ : ۳۳

حق مسکن کارگران ۶۰ هزار تومان بیشتر شد

اعضای شورای عالی کار در آخرین جلسه خود سر افزایش ۶۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران به توافق رسیدند و آن را به ۱۰۰ هزار تومان افزایش دادند.

۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۱ : ۳۲

حق مسکن کارگران ۶۰ هزار تومان بیشتر شد

اعضای شورای عالی کار در آخرین جلسه خود سر افزایش ۶۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران به توافق رسیدند و آن را به ۱۰۰ هزار تومان افزایش دادند.

۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۴ : ۵۱

تحویل 63 دستگاه اتوبوس جدید ایران خودرو دیزل به ناوگان اتوبوس‌رانی شیراز

مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل از شماره‌گذاری و تحویل 63 دستگاه اتوبوس درون‌شهری به سازمان اتوبوسرانی شهر شیراز و تکمیل تعهدات قراردادی ایران خودرو دیزل به این سازمان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۴ : ۹

همایش آشنایی با تکنولوژی خودروهای الکتریکی در سایپایدک برگزار ‌شد

همایش آشنایی با تکنولوژی خودروهای الکتریکی با هدف آشنایی با خودروهای الکتریکی و موارد مرتبط با حوزه خدمات پس از فروش به میزبانی سایپایدک برگزار ‌شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۲ : ۴۱

تاکید بر لزوم تلاش خودروسازان برای انجام تعهدات خود

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سایپا با اشاره به تعهدات خودروسازان از تعهد ۱۳۲ هزار دستگاهی سایپا به مشتریان و لزوم تلاش مدیریت جدید شرکت در تحویل هر چه سریع‌تر این خودروها خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۲ : ۱۶

افزایش بهره وری و استفاده از ظرفیت های مشترک برای بهبود بازار خودرو

شهریار طاهرپور در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت سایپا گفت : بحث ساماندهی و منطقی سازی فضای بازار خودرو با در نظر گرفتن الزامات بنگاه داری ، رعایت حقوق مصرفکنندگان و شرایط خاص اقتصادی کشور یکی از موضوعات جدی است.
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱ : ۴۶

گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت سایپا

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور معاون و مشاور محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت و مدیران ارشد گروه سایپا در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت سایپا برگزار شد .
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱ : ۳۸

گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت سایپا

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور معاون و مشاور محترم وزارت صنعت ، معدن و تجارت و مدیران ارشد گروه سایپا در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت سایپا برگزار شد .
۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۱ : ۲۰

از ایستادگی تا فرصت سوزی صنعت نفت ایران

طبق آخرین آمار، کل ذخایر هیدروکربنی ایران ۸۳۶ میلیارد بشکه است که از این میزان، مقدار قابل برداشت با تکنولوژی، ۲۳۹ میلیارد بشکه است. یعنی ایران می‌تواند ۲۹ درصد را برداشت کرده و ۷۱ درصد در زیرزمین بلااستفاده باقی می‌ماند؛ موضوعی که یک تحلیل‌گر حوزه انرژی نیز معتقد است این‌که ایران نتوانسته از تکنولوژی روز دنیا در صنعت نفت استفاده کند، از نقاط ضعف این صنعت محسوب می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۰ : ۲۹

اولویت ما در سایپا مشتری مداری خواهد بود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم معارفه خود گفت : در سایپا برنامه ها را اولویت بندی و بر اساس سیاست های وزارت صنعت ، معدن و تجارت اقدام خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴ : ۵۸

سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا شد

با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، سید جواد سلیمانی مدیرعامل این شرکت شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴ : ۵۰

صنعت بانکرینگ قربانی سهل‌انگاری/سالی ۱۰میلیارد دلار از کف می‌رود

ایران ۸۰ درصد سوخت صنعت بانکرینگ در خلیج فارس را تامین می کند با این وجود سهمی ۱۰ درصدی از درآمدهای آن دارد و ۲۷ میلیارد دلار درآمد عمده این صنعت به جیب امارات می‌رود.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴ : ۴۱

شفاف سازی معاون مدیرعامل ایران خودرو درخصوص تعهدات ثبت نامی

معاون مدیر عامل دربازاریابی و فروش ایران خودرو در پی اظهار نگرانی برخی مشتریان درخصوص افزایش قیمت تعهدات فروش قطعی محصولات اعلام کرد: این گروه از مشتریان خودروهای خود را بدون اعمال هرگونه افزایش قیمت تحویل خواهند گرفت.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳ : ۳۹

تندیس زرین نوآوری برای 3 محصول طیف سایپا

شرکت صنایع رنگ و رزین طیف سایپا برای نوآوری در تولید سه محصول، آسترخودرویی محلول در آب-کلیر کوت خودرویی و نسل جدید پوشش های اپوکسی ضد خوردگی، تندیس زرین و گواهینامه نوآوری محصول برتر ایرانی را در جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی دریافت کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳ : ۳۶

توضیحات گروه خودرو سازی سایپا در خصوص اعلام قیمت های جدید

با توجه به درخواست مکرر مشتریان گرامی در خصوص آگاهی از قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا توضیحات زیر جهت تنویر افکار عمومی اعلام می شود:
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳ : ۳۳

انتشار فهرست اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا

در راستای آگاه سازی افکارعمومی و ارائه اطلاعات شفاف ، در راستای تاکید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، فهرست اعضای هیات مدیره شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا منتشر شد.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳ : ۲۱

بیمه‌ها چقدر به پلاسکو خسارت دادند؟

با فرا رسیدن دومین سالروز حادثه پلاسکو، با اینکه مجموع این ساختمان بیمه نبود اما بسیاری از واحدهای تجاری این ساختمان به دلیل مالکیت سرقفلی، فقط می‌توانستند بیمه‌نامه‌های اموال خریداری کنند؛ از این جهت شرکت‌های بیمه موظف به ایفای تعهدات بیمه‌ای خود بودند که در این بین شرکت‌های بیمه آسیا، البرز و نوین از ایفای تعهدات کامل خود خبر داده‌اند.