مطالب حوزه خودرو

۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲ : ۵۷

ایران خودرو سه رتبه برتر کسب کرد

گروه صنعتی ایران خودرو در بیستمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران، موفق به کسب سه رتبه برتر؛ رتبه نخست در گروه وسائط نقلیه و قطعات خودرو، رتبه سوم درمیان 500 شرکت بزرگ کشور و رتبه چهارم شاخص ارزش افزوده شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳ : ۳۳

نقش مهم کشنده استرالیس سایپا در فعالیت های ترانزیت استان

معاون استاندار سیستان وبلوچستان در بازدید از غرفه سایپا در نمایشگاه خودرو، صنعت و صنایع وابسته زاهدان گفت: سایپا یکی از شرکت های خودروساز کشور است که از دیرباز محصولات این گروه مورد استفاده مردم این استان قرار داشته است و خودروهای تجاری این گروه خودروساز از جمله کشنده استرالیس نقش مهمی در فعالیت های ترانزیت این استان دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۳ : ۳۰

تغییر راهبرد ایران خودرو به سمت صادرات سودآور

معاون صادرات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به تغییر راهبرد ایران خودرو به سمت صادرات سودآور اظهار کرد:‌ در ایجاد پایگاه های تولیدی در سایر کشورها، سرمایه گذاری مستقیمی صورت نگرفته و ایران خودرو با صادرات خدمات فنی و مهندسی در این خصوص مشارکت کرده و سهم سودآوری در سرمایه گذاری ها داشته است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۳ : ۲۱

پیش فروش پارس اتوماتیک از 28 بهمن ماه آغاز می شود

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز بازار در بخش خودرو های اتوماتیک، طرح پیش فروش محصول پر تقاضای پژو پارس ال ایکس اتوماتیک رااز روزشنبه 28 بهمن ماه سال جاری به اجرادرمی آورد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲ : ۴۳

سازندگان ساپکو ارزیابی می شوند

مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) اظهار کرد: از سه سال گذشته ارزیابی تامین کنندگان ایران خودرو را آغاز کرده ایم و برخی از قطعه سازان به دلیل عدم توانایی در سرمایه گذاری های جدید، افزایش کیفیت و یا صادرات محصولات نتوانستند همکاری خود را با زنجیره تامین ایران خودرو ادامه دهند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲ : ۴۰

صنعت قطعه سازی با انتقال دانش فنی احیا می شود

رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: راههای پیشرفت صنعت قطعه سازی، به روز کردن فناوری ها و حضور در بازارهای بین المللی است که با انجام همکاری های مشترک با برندها و شرکت های معتبر خارجی این مسیر کوتاهتر خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲ : ۳۸

ایکاپ الگوی منحصربه فرد در مشارکت بین المللی خودروسازان

مدیرعامل ایکاپ، تاسیس این شرکت را الگوی منحصربه فردی از مشارکت های خارجی خودروسازان دانست و گفت: اجرای این قرارداد سبب ایجاد ارزش افزوده در صنایع بالا دستی و پایین دستی خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲ : ۱۷

جایگاه تولید خودرو در ایران با توجه به برنامه تولید سه میلیون دستگاه بهبود خواهد داشت

دکتر معظمی: با اتکا بر توان داخلی و همکاری با شرکای خارجی می توان شاهد حضور پرقدرت صنعت خودرو سازی و قطعه سازی داخلی در بازار های بین المللی باشیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲ : ۱۱

انتقال تکنولوژی تولید قطعه به سازندگان ایرانی

رییس انجمن قطعه سازان فرانسه از آمادگی انتقال تکنولوژی تولید قطعه با کیفیت و قیمت رقابتی به قطعه سازان ایرانی خبر داد
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲ : ۹

امضای ۱۳ قرار داد همکاری قطعه سازان ایرانی با شرکای خارجی

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت:صنعت قطعه سازی نیازمند تحول جدی،سرمایه گذاری،به روز رسانی فناوری،ادغام و هم افزایی است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷ : ۸

حضور ایران خودرو در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو که با موضوع زنجیره تامین رقابت پذیر در روزهای 24 و 25 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود، حضور فعالی دارد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷ : ۶

مشتریان در خرید محصولات ایران خودرو به مراجع رسمی مراجعه کنند

با توجه به انتشار برخی آگهی های تقلبی مبنی بر فروش اقساطی پژو 2008 در شبکه های اجتماعی ، گروه صنعتی ایران خودرو در بیانیه ای نسبت به انتشار این گونه آگهی ها هشدار داده و از مشتریان خواست تا در انتخاب مراجع نام نویسی محصولات دقت لازم را به عمل آورند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲ : ۱۳

افتتاح نخستین کارخانه تولید کاتالیست یورو5

نخستین کارخانه کاتالیست یورو 5 با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار و نماینده ی استان قم در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و جمعی از مدیران ارشد ایران خودرو در شرکت مبدل خودرو پاک افتتاح شد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۵ : ۲۷

شرایط ویژه فروش قطعی و اعتباری تمامی محصولات ایران خودرو

معاون مدیر عامل در حوزه بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو از اجرای طرح فروش قطعی و اعتباری تمامی محصولات شرکت ایران خودرو خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲ : ۵۴

خودروهای فرسوده باید بطور کامل از رده خارج شوند

رئیس جمهور : ما در خودرو سازی مهارتی پیدا کرده ایم که می توانیم خودرو مناسب برای بازار داخلی و صادرات تهیه کنیم.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲ : ۴۸

نخستین کارخانه خط تولیدکاتالیست یورو 5 افتتاح می‌شود

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور بهره‌گیری از فناوری‌های جدید در کمک به کاهش مصرف بنزین و آلودگی، خط تولیدکاتالیست یورو 5 خودرو را با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، مقامات استانی،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد ایران خودرو در استان قم افتتاح می‌کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲ : ۴۵

طرح پیش فروش محصول جدید دناپلاس توربوشارژ

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای مرحله دوم پیش فروش محصولات ایران خودرو با ثبت نام خودرو دنا پلاس توربوشارژ با موعد تحویل خرداد، تیر و مرداد سال 97 خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۳ : ۵۱

رتبه نخست بهره‌وری به امداد خودرو ایران رسید

شرکت امداد خودروایران در نهمین دوره مسابقات ملی و بهره‌وری رتبه اول سودآوری و دوم بهره‌وری گروه خدمات فنی و مهندسی را به خود اختصاص داد و در مجموع رتبه نخست شرکت‌های این گروه در جشنواره ملی و بهره‌وری را به دست آورد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰ : ۵۲

مشتری مداری سرفصل اهداف مهم ایران خودرو است

قائم مقام ارشد ایران خودرو ارتقای رضایت مشتریان و مشتری مداری را یکی از اهداف اصلی گروه صنعتی ایران خودرو عنوان کرد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰ : ۴۷

کره شمالی خواهان ایجاد خط مشترک تولید موتور شد

سفیر جمهوری دموکراتیک خلق کره در ایران در بازدید از خطوط تولید ایران خودرو، خواهان راه اندازی خط مشترک تولید موتور در کره شمالی شد.