۲۰ : ۲۲ 6 ربیع‌الثانی 1440 / 15 December 2018 / ۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر

چطور می‌توان فهمید "هویت‌دزدی" شده است؟!
دزدی هویت زمانی اتفاق می‌افتد که از اطلاعات شخصی افراد برای باز کردن حساب کاربری جدید، خرید کردن یا پرداخت مالیات توسط شخصی غیر از صاحب اطلاعات استفاده شود.


بزرگترین تلویزیون دنیا به بازار آمد
کمپانی پاناسونیک ژاپن، اخیرا نسل جدید تلویزیون 'سوپر های ویژن' را طراحی کرده که با صفحه 145 اینچی، عنوان بزرگترین تلویزیون صفحه پلاسما را به خود اختصاص داده است.


برخورد جدی پلیس با تردد درشانه خاکی وانحراف به چپ و راست
فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به ترافیک سنگین محورهای کرج - چالوس و هراز نسبت به افزایش تصادفات واژگونی به دلیل خستگی و خواب آلودگی رانندگان از روز پنجشنبه هشدار داد.


اپل تلویزیون می‌سازد
گمانه‌زنی‌ها از ساخت تلویزوین‌های اپل حکایت دارد.


مردم فقط گوشت قرمزبه مهر دامپزشکی را بخرند
سازمان دامپزشکی برای پیشگیری از شیوع بیماری تب کریمه‌کنگو هشدار داد: مصرف‌کنندگان فقط گوشت قرمز و جگر ممهور به مهر دامپزشکی را بخرند و گروه‌های شغلی پرخطر که تماس بیشتری با دام دارند به مسائل فردی بهداشتی دقت بیشتری داشته باشند.


علت بروز بیماری تب کریمه کنگو چه بود؟
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: ورود دام غیرمجاز علت بروز بیماری تب کریمه کنگو در کشور است.


25 درصد پرداخت قبوض با سامانه 1818
مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران گفت: 25 درصد از قبوض تلفن ثابت از طریق سامانه 1818 پرداخت شده است.


سرمایه‌گذاری برای ثبت دامنه خلیج فارس و پارس
بحث راه‌اندازی سایت‌هایی با پسوند خلیج فارس و پارس این موضوعی است که از سوی سازمان فن‌آوری اطلاعات و مخابرات مطرح شده و پیگیری می‌شود برای عملیاتی شدن حداقل به 380 هزار دلار سرمایه‌گذاری نیاز دارد.


علت قطعی دسته‌جمعی سایت‌ها چه بود؟
در آخرین ساعات روز گذشته و نخستین ساعات بامداد امروز (ساعت 23:30 تا ساعت 1:15) برخی سایت‌های کشور از جمله برخی خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی برای مدت یک ساعت و 45 دقیقه قطع شدند که مسوولان مخابرات کشور امروز مسوولیت این اختلال را برعهده گرفته و خرابی تجهیزات را عامل آن دانستند.

تشریح آخرین وضعیت ورود گرد و خاک
کاهش "دید افقی" در کشور
رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه بارورسازی ابرها حداکثر تا 15 درصد در کاهش پدیده گرد و خاک موثر است، آخرین وضعیت ورود گرد و خاک را تشریح کرد.


ابلاغ نرخ جدید مکالمات تلفن ثابت
سخنگوی شرکت مخابرات ایران از ابلاغ مصوبه ای از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد که براساس آن مخابرات ملزم به اعمال تغییر تعرفه مکالمات تلفن ثابت از 44.7 ریال به 51.3 ریال از اسفندماه 90 در قبوض مشترکان شده است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو