۲ : ۲۹ 17 جمادی‌الثانی 1440 / 23 February 2019 / ۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند

بانک سپه تمام سهام خود در شرکت سرمایه گذاری امید را به مزایده گذاشت
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک در راستای اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت مبنی بر خروج از بنگاه داری تمامی سهام خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران واگذار می کند.


بورس تهران دوباره سرما خورد
با وجود رشد حجم و ارزش معاملات بورس تهران در نتیجه دادستدهای امروز، شاخص کل 27 واحد افت کرد و به رقم 24 هزار و 590 واحد رسید.


قیمت سکه تحویلی تیرماه بورس کاهش یافت
در پایان معاملات روز دوشنبه بورس کالای ایران قیمت سکه بهار آزادی در قراردادهای آتی این بورس بار دیگر با کاهش همراه بود.

واگذاری مجدد جنجالی‌ترین معامله بورس
فولاد خوزستان نصیب چه کسی می‌شود؟
در جلسه روز گذشته هیات واگذاری، سهام 5 شرکت دولتی به تصویب رسید و پس از گذشت2 سال از ابطال معامله جنجالی و پر حاشیه فولاد خوزستان و مطرح شدن بحث‌هایی مبنی بر واگذاری این شرکت به گروه آریا، مجددا با واگذاری بلوک50،5 درصدی آن موافقت شد.محدودیت خرید سهام بورس انرژی
در جریان پذیره نویسی 42 میلیون و 306 هزار سهم شرکت بورس انرژی که از 12 دی شروع خواهد شد، حداکثر خرید سهام برای عموم 7 هزار و 500 سهم معادل 750 هزار تومان است.


17درصد از پتروشیمی مروارید واگذار شد
بلوک 17 درصدی پتروشیمی مروارید در بازار سوم فرابورس عرضه و بدون رقابت به همان ارزش پایه 110 میلیارد تومانی به فروش رسید.


ارزش برند "هما" معلوم شد
با قطعی شدن دومین عرضه بلوک 55 درصدی شرکت هما از 26 دی ماه ، "برند" این شرکت 390 میلیارد تومانی، هزار و 500 میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.


شوک پیش‌فروش سکه بر معاملات بورس
یک مقام آگاه با تأکید بر اینکه خبر پیش فروش سکه شوک بزرگی را به معاملات آتی سکه وارد کرد، گفت: از زمان انتشار این خبر تماس‌های تلفنی زیادی از سوی معامله‌گران با کارگزاری‌ها گرفته شد که ابهامات متعددی را مطرح می‌کردند.


تلاش برای پـرواز همـا در آسمـان فـرابـورس
در پی نبود مشتری برای بلوک هزار و 700 میلیارد تومانی 55 درصد سهام هما در 29 شهریور ماه، سازمان خصوصی سازی با کاهش حدود 300 میلیارد تومانی ارزش واگذاری، باردیگر درصدد این عرضه برآمد تا شاید هما هم در آسمان ابری خصوصی سازی به پرواز در آید.


سقوط ارزش سهام در بازار بورس آسیا
در پی تشدید نگرانی از ناتوانی مقامات اروپا در حل بحران بدهی منطقه یورو، ارزش سهام در معاملات بازار بورس آسیا کاهش یافت.


بانک رفاه سال آینده وارد بورس می‌شود
مدیرعامل بانک رفاه کارگران از عرضه سهام این بانک در بورس طی یک سال آینده خبر داد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو