۱۱ : ۳۶ 17 جمادی‌الاول 1440 / 24 January 2019 / ۱۳۹۷ پنج شنبه ۴ بهمن

پروژه ملی فولادسازی بردسیر به بهره برداری رسید
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، پروژه ملی فولادسازی بردسیر کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.


اقدامات ایران خودرو برای کاهش آلایندگی محصولاتش
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پایبندی به فرهنگ توسعه ی پایدار، باعث کاهش آلایندگی ها و مصرف سوخت درخودرو های تولید این گروه صنعتی شده است .


قیمت اتوبوس بالا رفت
رشد نرخ ارز، قیمت تمام شده تولید اتوبوس در ایران را حدود 25 درصد افزایش داده است.


حذف صرافی ها از مبادلات ارزی خودروسازان
در روزهایی که نرخ ارز به دغدغه اول بسیاری از مردم و مسوولان تبدیل شده و چموشی هایش کار و بار صرافی ها را سکه کرده است ، ظاهرا بانک مرکزی قصد دارد برای کاهش هزینه های تولید صرافی را از مبادلات ارزی تولید کنندگان حذف کند.


بی.ام.و پر فروش‌ترین خودروی سال 2011
بی.ام.و در حالی این عنوان را به دست آورد که دو شرکت مرسدس بنز و لکسوس نیز رقبای جدی این برند لوکس در بازار آمریکا بودند.


تولید180 هزار دستگاه موتور ملی در سال آینده
ایران خودرو در سال جاری 70 هزار دستگاه موتورملی تولید می کندکه بیش از 80 درصد آن پایه گازسوز است .


ایجاد طرح های نوین در خدمات پس از فروش سایپا
بزرگ ترین سرمایه های سایپا در شبکه خدمات پس از فروش بوده و ایجاد روش های جدید و طراحی نو در این حوزه جزو اولویت های کاری گروه خودروسازی سایپا است.


زمزمه افزایش قیمت خودرو
پس از ماجراهای افزایش مالیات بر ارزش افزوده و رشد قیمت دیه، این بار نرخ ارز افزایش یافته تا برای سومین بار زمزمه گرانی خودروها بر سر زبان‌ها بیفتد.واردات کامیون اصلاحیه خورد
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای موظف شد با رعایت 6 شرط تقاضای شرکتهای ایرانی برای واردات کامیون را ظرف حداکثر یک ماه رسیدگی و به وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک ارسال نماید .


فروش بالای مرسدس بنز
میزان فروش خودروهای مرسدس بنز این شرکت طی سال 2011 به رکورد جدیدی دست یافته است.


ارز واردات خودرو حذف می شود؟
مهار سرکشی های "دلار" آن چنان سخت شده ، که کار از تعدیل دلار مسافرتی و اعمال نرخ دستوری و برخورد با صرافی ها نیز گذشته و ظاهرا دولت قصد دارد راه های دیگری را برای جلوگیری از خروج ارز امتحان کند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو