۳ : ۲۵ 6 رمضان 1439 / 21 May 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت

فروش فوری پژو 207 آی دستی
گروه صنعتی ایران خودرو، هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و به مناسبت پاسداشت این رویداد مبارک، شرایط فروش فوری خودروی پژو 207 آی دستی را به صورت محدود از دوم خرداد آغاز می کند.


احتمال افزایش قیمت برخی از خودروهای داخلی
خودرو روی موج افزایش قیمت قیمت افتاده است، موجی که به نظر می‌رسد به این زودی‌ها به ساحل ثبات نرسد.یک جابجایی دیگر از ایران خودرو به سایپا
مدیر ارتباطات شرکت سایپا به زودی جای خود را به مدیر ارتباطات سابق شرکت ایساکو می‌دهد.

رییس انجمن خودروسازان خواستار شد:
تجدیدنظر در معیارهای مصرف سوخت خودروها
قرار بود اول مرداد برچسب های مصرف سوخت خودروها تغییر کند. درخواست کنندگان می‌گفتند معیارهای قید شده روی برچسب‌ها غیر واقعی است، اما با گذشت بیش از یک هفته از ماه مرداد، خودروها هنوز با برچسب‌های مصرف سوخت قبلی به بازار می‌آیند.


در بهار امسال
تولید سایپا دیزل نزولی بود، ایران‌خودرودیزل صعودی
تولید سایپا دیزل - تجاری‌ساز زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا - در بهار امسال 20 درصد کاهش یافت.کاهش 258 میلیارد تومانی سود خالص سایپا
سود خالص شرکت خودروسازی سایپا در سال 89 نسبت به سال 88 بیش از 258 میلیارد تومان کاهش یافته، ضمن اینکه پاداش مصوب هیئت مدیره این شرکت 330 میلیون تومان گزارش شده است.


تولید چهار مدل از محصولات گروه سایپا کاهش یافت
آمارها نشان می‌دهد که با وجود رشد 19 درصدی تولید در گروه خودروسازی سایپا، تولید چهار مدل خودرو از هشت مدل خودرو این شرکت کاهش یافته است.


هدایت خبر داد:
تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز
معاون وزیر صنایع و معادن از کاهش حدود 1.5 میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران در برنامه پنجم توسعه و تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز کشور در سالجاری خبر داد و گفت: در شرایط فعلی به طور متوسط سالانه 250 تا 300 هزار بشکه به طور طبیعی از تولید نفت ایران کاسته می‌شود.


خودروی پرنده واقعی می‌شود
یک خودروی پرنده که شاید بیشتر در کتاب داستان بچه‌ها و یا فیلمهای کارتونی دیده شده به زودی در بریتانیا به واقعیت تبدیل می‌شود.


معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
انعقاد تفاهمنامه برای نوسازی 14 هزار کامیون
معاون وزیر راه و شهرسازی از انعقاد تفاهمنامه بین سازمان راهداری و ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و شرکتهای خودروسازی کشور برای نوسازی 14 هزار کامیون خبر داد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو