۱۶ : ۴۸ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

راه اندازی کارخانه طراحی و تولید قالب های ریخته گری تحت فشار
در راستای حمایت از محصول ایرانی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، واحد تولید قالب های دایکاست وریژه(قالب های ریخته گری تحت فشار و ثقلی) در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران روز سه شنبه با حضورمسئولان ارشد کشوری افتتاح می شود.


پژو206 در بازار همچنان می‌تازد
قیمت انواع پژو206 در بازار خودرو رو به افزایش است و این در حالی است که مسوولان این شرکت می‌گویند که مشکلی از بابت عرضه این خودرو به بازار وجود ندارد.قیمت‌گذاری خودرو هنوز آزاد نشده است
مدیرکل دفتر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید بر اینکه قیمت‌گذاری خودرو آزاد نشده است، گفت: آزادسازی قیمت خودرو مستلزم انحلال کمیته قیمت‌گذاری است که البته باید با مصوبه هیئت وزیران انجام شود.

در قیمت 20 تا 30 میلیون تومان
مگان محبوب‌ترین خودرو در ایران است
طبق گزارش بررسی رضایت مشتریان از خدمات پس از فورش خودروها، مگان 1600 در سطح قیمتی خودش اول شده‌ است.توقف شماره‌گذاری پراید
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از توقف شماره‌گذاری پراید از اول مردادماه خبر داد و گفت: برابر اعلام قبلی این محصول سایپا تا مردادماه فرصت داشت تا طبق برنامه زمان‌بندی نسبت به نصب کیسه هوا اقدام کند.


توقف شماره‌گذاری «روآ» از اول مهر
معاون فنی - مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: از اول مهر شماره‌گذاری خودروی روآ متوقف می‌شود.


نتایج جلسه کمیته تحقیق و تفحص از سایپا
عضو کمیسیون صنایع با تشریح اولین جلسه کمیته تحقیق و تفحص از شرکت سایپا گفت: در این جلسه قرار شد مکاتباتی با دستگاه‌های مربوطه جهت دریافت اطلاعات مربوط به خصوصی‌سازی شرکت سایپا صورت گیرد.


صدرنشینی‌ سه مونتاژی ژاپنی در ایران
در آخرین بررسی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خودروی نیسان تینا در گروه سواری و وانت کاپرا در گروه وانت عنوان باکیفیت‌ترین خودروهای داخلی را از آن خود کردند.


ریو 700 هزار تومان گران شد
طی یک ماه اخیر قیمت خودرو ریو در بازار آزاد 700 هزار تومان افزایش یافته است.
تولید پراید متوقف شد؟
"سایپا دیگر پراید تولید نمی‌کند". این جمله قائم مقام گروه خودروسازی سایپاست.


پژو206 محبوب‌ترین خودرو ایرانی
در حال حاضر 16 خودرو در بازار در محدوده قیمتی 10تا 20 میلیون تومان قرار دارند که از این میان خودرویی که توانسته رتبه اول را در کسب رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پس از فروش به دست آورد، پژو 206 اس.دی بوده که نمره رضایتمندی از آن 736 از هزار است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو