۱ : ۹ 7 رمضان 1439 / 22 May 2018 / ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد

صادرات 6 هزار دستگاه محصولات ایران خودرو به عراق
در حال حاضر بازار عراق یکی از بهترین بازارهای صادراتی ما محسوب می شود و قرار است در سال جاری شش هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو از جمله سمند، سورن، پژو پارس و دنا به این کشور صادر شود.


حضور محصولات جدید ایران خودرو دیزل در دومین نمایشگاه خودرو تهران
شرکت ایران خودرو دیزل با محصولات جدید خود که حاصل آغاز دوباره همکاری با شرکای تجاری این شرکت به حساب می‌آیند در دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حاضر شده است.


گزارش تصویری از غرفه گروه سایپا در اولین روز نمایشگاه بین المللی خودرو تهران
گروه خودروسازی سایپا اولین روز نمایشگاه بین المللی خودرو تهران را با حضور پرشور مردم و بازدیدکنندگان آغاز کرد.


تشکیل کارگروه ویژه صادرات خودرو در وزارت صنعت، معدن و تجارت
رفع مشکلات عمومی تولید خودرو مورد توجه وزارت صنعت است و از این رو کار گروه هماهنگی اجرایی در ارتقای کیفیت، صادرات و خدمات پس از فروش تشکیل می شود.


نمایش آخرین دستاوردهای ایران خودرو در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران
گروه صنعتی ایران خودرو آخرین دستاوردهای خود را در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران ازشش تا 10 آذرماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در معرض دید عموم قرار می دهد.


پیام تبریک مهندس یکه زارع به مدیر عامل جدید سایپا
مهندس هاشم یکه زارع در پیامی، انتصاب مهندس جهرودی را به عنوان مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا تبریک گفت. مهندس هاشم یکه زارع ضمن آرزوی توفیق برای وی، بر ضرورت گسترش همکاری های دو جانبه در راستای توسعه صنعت خودرو کشور تاکید کرد.


افزایش کارایی و عمر خودرو با استفاده از قطعات اصلی
مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: استفاده از قطعات اصلی باعث افزایش کارایی و عمر خودرو خواهد شد.


طرح فروش فوری رنو کپچر مدل 2017
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع الاول فروش تعداد محدودی از محصول رنو کپچر را در دستور کار قرار داده است. این طرح از سه شنبه 30 آبان ماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


در همکاری های جدید خود استراتژی برد- برد را دنبال می کنیم
مدیر عامل ساپکو در نشست با هیات فرانسوی اظهار داشت: انتظار داریم سازندگان خارجی ضمن همکاری مشترک با قطعه سازان داخلی، بر کیفیت، تحقیق و توسعه و مهندسی تمرکز بیشتری داشته و در همکاری های خود استراتژی برد- برد را در نظر داشته باشند.


ارسال کاروان کمک های ایران خودرو به مناطق زلزله زده غرب کشور
کاروان کمک شرکت های گروه صنعتی ایران خودرو به هموطنان زلزله زده غرب کشور در ایران خودرو کرمانشاه تجمیع و سپس برای توزیع در شهرها و روستاهای آسیب دیده راهی این مناطق شد.


آغاز فروش دو محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از آغاز فروش و ثبت نام دو محصول جدید گروه صنعتی ایران خودرو همزمان با فرارسیدن ماه ربیع الاول خبر داد. دنا پلاس توربو شارژ و پژو پارس ال ایکس اتوماتیک دو محصول جدید ایران خودرو است که برای نخستین بار با شروع ماه ربیع الاول عرضه خواهد شد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو