۱۶ : ۴۹ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

دولت با موتورسیکلت‌سازان کنار آمد
دولت با درخواست موتورسیلکت‌سازان مبنی‌بر ارائه فرصت ۱۰ ماهه تا ابتدای دی‌ماه سال‌جاری به‌منظور تولید موتورسیکلت‌هایی با استاندارد یورو ۴ و شماره‌گذاری مجدد موتورسیکلت‌ها با استاندارد یورو ۳ تا آن زمان، موافقت کرد.


مسکن ترکی شهریور می‌آید
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه برای واگذاری 20 هزار مسکن ساخته شده توسط ترکیه فراخوان شده، گفت: واحدهای مسکونی مهر ساخته شده توسط ترکیه از شهریور تا آبان‌ماه در پرند تحویل داده می‌شود.


وزیر IMT در راه است
بهتر بود به جای عنوان "صنعت، معدن و تجارت" عنوان زیباتر "تولید و تجارت" را برای وزارتخانه جدید بکار برد

معاون وزیر بازرگانی تاکید کرد:
افزایش قیمت خودرو حداکثر 4 درصد
رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و معاون وزیر بازرگانی سقف افزایش قیمت خودروهای داخلی را چهار درصد اعلام و از برگزاری جلسه‌ای برای بررسی علت تخلفات در فروش خودرو خبر داد.


90 درصد چای ادارات تقلبی است!
سرپرست سازمان چای کشور با اشاره به اینکه اغلب چای های خارجی در واقع همان بی کیفیت ترین چای داخلی با اسانس های شیمیایی هستند، گفت: 90 درصد چای در ادارات و وزارتخانه ها چای های تقلبی است.


قیمت مصوب حلیم و آش رشته اعلام شد
رییس اتحادیه‌ کباب، حلیم و آشپز اعلام کرد: قیمت مصوب برای حلیم ساده سه هزار و 500 تومان، آتش شله قلمکار سه هزار و 500 تومان و آش رشته سه هزار و 200 تومان است.


کاهش قد و وزن تیرآهن و میلگرد!
رییس اتحادیه آهن فروشان ایلام با طرح این پرسش که چگونه تیرآهن 14اینچ با وزن استاندارد 155کیلوگرم، 140 کیلوگرمی تحویل مشتری داده می شود؟ گفت: اداره استاندارد باید به این رویه رسیدگی کند.بدهی هنگفت سیمانی‌ها به بانک‌ها
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه تثبیت قیمت سیمان به معنی توقف صنعت سیمان است گفت: سرمایه‌گذاران بخش خصوصی با اجرای پروژه‌های جدید سیمان و کارخانه‌های قدیمی با اجرای طرح‌های توسعه مبالغ هنگفتی به سیستم بانکی کشور بدهکار هستند.


قیمت فرآورده‌های لبنی ماه رمضان افزایش نمی‌یابد
رییس هیات مدیره اتحادیه لبنی ایران گفت: قیمت فراورده‌های لبنی در ماه رمضان ثابت بوده و افزایش نمی‌یابد.

توقف صادرات نفت ایران به هند
قلعه‌بانی تکذیب کرد
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تعلیق صادرات نفت کشورمان به هند به‌دلیل بدهی 4،8 میلیارد دلاری این کشور خبر داد. البته به فاصله کمی بهد این خبر از سوی مدیرعامل شرکت ملی نفت از اساس تکذیب شد!


ایران هم‌ردیف برمه شد!
بازار دخانیات ایران حال و روز خوشی ندارد
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو