۱۷ : ۴۷ 8 ربیع‌الثانی 1440 / 17 December 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر

تعیین تکلیف کارت‌های سوخت جامانده در شرکت پست
ثبت‌نام برای دریافت کارت سوخت المثنی روز گذشته به مدت یک هفته تمدید شد و مالکان خودرو یا موتورسیکلت فاقد کارت سوخت‌، می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند. شرکت پست هم قرار است از امروز به افرادی که خودرو یا موتورسیکلت‌شان را بعد از سال ۱۳۹۴ خریداری کرده‌اند، پیامکی ارسال و وضعیت کارت سوخت این مالکان را به آن‌ها اعلام کند.


آغاز پیش فروش نفت به مردم تا 20 روز آینده
وزیر نفت از آغاز پیش فروش نفت به مردم تا 20 روز آینده خبر داد و اعلام کرد: وزارت نفت به منظور حمایت بیشتر از ساخت داخلی تجهیزات، تاسیس صندوق حمایت از سازندگان داخلی را در دستور کار دارد.


ورود گسترده لامپ‌های چینی به ایران
یک مقام مسئول در توانیر با اشاره به ورود گسترده لامپ‌های غیر استاندارد و بی کیفیت ساخت چین به بازار برق ایران اعلام کرد: این لامپ‌ها به صورت قاچاق وارد کشور شده اند.


افزایش 2 میلیون لیتری تولید بنزین سوپر
یک مقام مسئول در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با اشاره به غیبت و تحریم طرح جدید بنزین سازی پالایشگاه آبادان توسط شرکتهایی از فرانسه، آلمان و انگلیس از راه اندازی طرح افزایش 2 میلیون لیتری بنزین سوپر ایران در سالجاری خبر داد.


تحریم قیمت جهانی نفت را افزایش داد
فرانس پرس اعلام کرد به دلیل وضع تحریم های جدید آمریکا علیه ایران قیمت نفت در بازارهای جهانی ۱۲ سنت در هر بشکه افزایش یافت.


قبض‌های گاز زمستان چه رنگی خواهند بود؟
انتظار می‌رود با کوتاه‌تر شدن دوره صدور قبض‌ها و همچنین تغییرات متعددی که در اقلیم‌بندی و پله‌ها صورت گرفته، رقم قبض‌ها تا حدی مناسب‌تر از سال گذشته باشد.


تغییرات در وزارت نیرو
حسن علیزاده درحالی با مدیریت روابط عمومی وزارت نیرو خداحافظی می‌کند که از این به بعد مسئولیت مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد را برعهده خواهد داشت و از این به بعد محمد پیرعلی به عنوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو به کار خود ادامه خواهد داد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو