۷ : ۳۴ 7 شوال 1439 / 21 June 2018 / ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد

کار در فاز ۱۱ متوقف نشده است/ وضع چینی‌ها از توتال بهتر است
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور مهندسی و توسعه با تاکید بر این‌که با خروج ترامپ از برجام کار در فاز ۱۱ متوقف نشده است، توضیحاتی را در مورد آخرین پروژه‌های نفتی کشور ارائه کرد.


ارتفاع 60 متری آتش در خط لوله صادراتی گاز به ترکیه
«ارتفاع 60 متری آتش» عاملی که شیر فلکه گاز صادراتی ایران به ترکیه را بار دیگر بست


هشدار باهنر به بدهکاران نفتی ایران
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در خصوص پرداخت 43/1 میلیارد دلار به عنوان بخشی از بدهی هند به ایران از طریق ترکیه اظهار بی طلاعی کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران از هر طریقی که امکان داشته باشد مطالبات نفتی خود را از هند دریافت خواهد کرد.


شاخص‌های 5گانه قاسمی در وزارت نفت
رستم قاسمی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه وزیر نفت اظهار داشت: در دولت نهم و دهم بنده به عنوان کسی که در عرصه اجرایی حضور داشته‌، شاهد بودم که کارهای بسیار بزرگی انجام شده است و تصمیمات مدبرانه و شجاعانه‌ای که کمتر در تاریخ ایران گرفته شده در این دو دولت گرفته شده است.


هند یک میلیارد یورو از بدهی‌ نفتی‌اش را به ایران پرداخت
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع هندی گزارش داد که ایران طی 10 روز گذشته یک میلیارد یورو(یک میلیاد و 400 میلیون دلار) از طلب نفتی پنج میلیارد دلاری خود را از پالایشگاههای هندی دریافت کرده است.تائید نشست یک متری سد گتوند
مجری طرح سد و نیروگاه گتوند علیا با بیان اینکه نشست تمام سدهای خاکی طبیعی است گفت:بحث نشست و ریزش دیواره سد گتوند درست نیست اما باید بگویم که در طول 10 سال گذشته سد گتوند 1،2 متر نشست کرده است.


پرداخت بدهی ایران از طریق هالک بانک ترکیه
یک منبع آگاه روز گذشته در گفت و گو با رویترز در حالی از پرداخت بخشی از بدهی نفتی هندی ها به ایران خبر داد که مدیر عامل شرکت ملی نفت نیزپرداخت یک میلیارد یورو ازچهار میلیارد و800 میلیون یورو بدهی هندی ها را تاکید کرد.


خطر لوله‌های فرسوده انتقال گاز را جدی بگیریم
بنا بر استانداردهای جهانی عمر مفید یک خط لوله بین 20 تا 25 سال محسوب می‌شود. این در حالی است که بخش عمده ای از لوله‌های خط اول و دوم سراسری انتقال گاز بیش از سی و چند سال از عمرشان می‌گذرد.روایت فرمانده سپاه از وزیر نفت شدن قاسمی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عملکرد درخشان رستم قاسمی در قرارگاه خاتم‌الانبیا گفت: همین عملکرد درخشان بود که باعث شد تا رئیس جمهور برای انتخاب وی به عنوان وزیر نفت اصرار داشته باشد.

IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو