۱۶ : ۵۱ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

حق و حقوق مشتریان فروشگاه‌های آنلاین چیست؟
در حالی که با نوسانات موجود در بازار ارز، برخی از فروشگاه‌ها ممکن است در مقطعی از فروش خودداری کنند، مدیرعامل یک فروشگاه خرید و فروش آنلاین معتقد است حداقل احترامی که شرکت‌های اصلی برندها می‌توانند برای مشتریان خود قائل شوند، این است که در نوسانات بازار، فروش خود را متوقف نکرده و با افزایش تدریجی قیمت و حفظ عرضه‌ی کالا، بازار را به نقطه تعادل خود بازگردانند.


مجلس وارد ماجرای "آب بازی" شد
رئیس مجمع نمایندگان روحانی مجلس با انتقاد از آب بازی مختلط دختر و پسر در پارکهای شمال تهران، گفت: ما پیگیر این هستیم تا مشخص کنیم که بانی و متصدی این کار چه افراد و یا چه سامان و نهادی بوده تا با آنها برخورد کنیم.


هشدار به صاحبان سیم‌کارت اعتباری
گزارشهای مختلف از افزایش میزان مشکلات و سوءاستفاده‌‎‎‎ها از خرید قسطی سیم‌کارت تلفن همراه بویژه اعتباری‌ها در کشور حکایت دارند.


برای استفاده از سلاح سرد مجازات تعیین شد
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بر اساس طرح ممنوعیت ساخت، حمل و نگهداری سلاح‌های سرد، واردات، عرضه،‌ تولید، خرید و فروش و حمل انواع شمشیر، قمه، قداره و پنجه بوکس جرم تلقی شده و مجازات آن زندان و جزای نقدی است.


لایحه‌ افزایش تعطیلات عید فطر در راه مجلس
عصر یک‌شنبه در آخرین جلسه هیات دولت پیش از آغاز ماه مبارک رمضان ضمن تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بحث‌هایی در مورد افزایش تعطیلی یک‌روزه عید فطر انجام شد.


ارتش لبنان به حالت آماده‌باش درآمد
یک منبع امنیتی لبنان امروز اعلام کرد که ارتش اسرائیل به سوی یک پایگاه نظامی لبنانی در جنوب این کشور تیراندازی کرد که با پاسخ و واکنش طرف لبنانی مواجه شد.


امیر قلعه‌نویی در آستانه محرومیت از مربیگری
طبق شنیده‌ها احتمال اینکه امیر قلعه‌نویی فردا شب با دستور رئیس سازمان لیگ به عنوان ناظر مسابقه کنار زمین حضور داشته باشد، زیاد است.


ربنای جایگزین شجریان آمد
مدیر یکی از شبکه های رادیو در گفتگو با خراسان اعلام کرد که با جمع بندی های صورت گرفته، ربنای خوانده شده توسط یک نوجوان به عنوان گزینه نخست پخش در نظر گرفته شده است.


طلاق در عربستان ممنوع شد
دادگاه اوقاف و وصایای شهر قطیف تصمیم گرفتند در طول ماه رمضان هیچ حکم طلاقی اعمال نشود.شبکه اجتماعی هکرها راه‌اندازی شد
هکرهای گروه Anonymous در آستانه برگزاری کنفرانس هکری Defcon19 در لاس وگاس آمریکا یک شبکه اجتماعی جدید به نام Anon+ راه اندازی کردند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو