۱۶ : ۴۷ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

حق و حقوق مشتریان فروشگاه‌های آنلاین چیست؟
در حالی که با نوسانات موجود در بازار ارز، برخی از فروشگاه‌ها ممکن است در مقطعی از فروش خودداری کنند، مدیرعامل یک فروشگاه خرید و فروش آنلاین معتقد است حداقل احترامی که شرکت‌های اصلی برندها می‌توانند برای مشتریان خود قائل شوند، این است که در نوسانات بازار، فروش خود را متوقف نکرده و با افزایش تدریجی قیمت و حفظ عرضه‌ی کالا، بازار را به نقطه تعادل خود بازگردانند.


موبایل‌های میلیونی در تهران
روی این گوشی ها نام اختصاری دارنده آن درج شده و دارای روکش هایی از طلا و مزین به سنگها و جواهرات قیمتی مانند الماس است.


هواپیماربایی در مشهد تکذیب شد
درحالی که برخی سایت‌های خبری از اقدام به ربودن یک فروند هواپیمای مسافربری در فرودگاه مشهد خبر دادند، دادستان این شهر موضوع هواپیماربایی را تکذیب کرد.


تعیین مزد 91 وارد مرحله چانه زنی شد
رئیس مجمع عالی نمایندگان کارگر کشور با اعلام برگزاری برخی نشست ها و آغاز بررسی ها برای تعیین حداقل دستمزد سال آینده کارگران، گفت: در مورد اصلاح قانون کار هم به دنبال دستیابی به توافق با کارفرمایان هستیم.


یک ماه اینترنت پرسرعت رایگان به مناسبت هفته بسیج
مخابرات منطقه البرز به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج تخفیف ویژه برای ثبت‌نام‌کنندگان متقاضی دریافت اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان تهران در نظر گرفته است.


شرایط جدید معافیت کفالت
سازمان وظیفه عمومی ناجا از جاری بودن مقررات اعطای معافیت کفالت به تک فرزند ذکور پدر بالای 60 سال تا ابلاغ قانون جدید وظیفه عمومی خبر داد.


۷ ساعت تأخیر در پرواز یک ساعته
مسافران شرکت هواپیمایی کیش ایر روز گذشته (جمعه) ۷ساعت در فرودگاه مهرآباد معطل ماندند و با وجود تحمل این تأخیر طولانی٬ یک بارهم به دلیل نقص فنی مجبور شدند هواپیمای خود را عوض کنند.


جدایی مشایی از کارگروه حمایت از تولید
دولت در مصوبه‌ای اسفندیار رحیم مشایی مشاور و رییس دفتر رییس‌جمهور را از کارگروه حمایت از تولید کنار گذاشت.


سومین اپراتور تلفن همراه رونمایی شد
صبح امروز در مراسمی با حضور وزیر کار و معاون وزیر ارتباطات، سیم‌کارت‌های اپراتور سوم با نام رایتل و به رنگ بنفش و خاکستری به صورت رسمی معرفی شد.


تمدید مهلت ثبت نام آرم ترافیک
روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مهلت ثبت ‌نام جهت دریافت آرم‌های ورود به محدوده طرح ترافیک تا 15 آذر تمدید شد.


سبک‌ترین فلز ساخته شد
این ماده آن قدر سبک است که می توان آن را بر روی یک گل قاصدک قرار داد، بدون آنکه کوچکترین آسیبی به تخم های گل قاصدک وارد شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو