۱۶ : ۴۱ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

حق و حقوق مشتریان فروشگاه‌های آنلاین چیست؟
در حالی که با نوسانات موجود در بازار ارز، برخی از فروشگاه‌ها ممکن است در مقطعی از فروش خودداری کنند، مدیرعامل یک فروشگاه خرید و فروش آنلاین معتقد است حداقل احترامی که شرکت‌های اصلی برندها می‌توانند برای مشتریان خود قائل شوند، این است که در نوسانات بازار، فروش خود را متوقف نکرده و با افزایش تدریجی قیمت و حفظ عرضه‌ی کالا، بازار را به نقطه تعادل خود بازگردانند.


ایجاد شبکه ملی اطلاعات
وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با تاکید بر اینکه اینترنت به‌صورت ذاتی شبکه‌ای ناامن است تاکید کرد: با ایجاد شبکه ملی اطلاعات، شبکه‌های داخلی از اینترنت جدا خواهند شد.


تولید واکسن آنفلوآنزای انسانی در ایران
رییس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: تولید واکسن آنفلوآنزای انسانی در موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شمال غرب کشور، گامی ارزنده درخودکفایی کشور در تولید این محصول ارزشمند و گرانبها در سال «تولیدملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» خواهد بود.


اعزام سه ایرانی به مرکز تحقیقات هسته‌یی اروپا
عضو هیات علمی پژوهشکده ذرات بنیادی و شتابگرهای پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) با اعلام بازگشت چهار دانشجوی دکتری اعزام شده به مرکز تحقیقات هسته‌یی اروپا(سرن) از اعزام سه دانشجو از پژوهشگاه دانش‌های بنیادی به سرن خبرداد.

از نظر تعداد کل مشترکین در دنیا
همراه اول بیست و ششم شد
مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت ارتباطات سیار ایران امروز با حضور 95 درصد از سهامداران و اعضای این مجمع در تالار خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.


شبکه ملی اطلاعات راه‌اندازی شد
وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات تاکید کرد: با راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات ظرفیت پهنای باند 10 برابر ارتقاء خواهد داشت.


نسل چهارم تلفن همراه در راه است
‌مدیر کل نظارت بر سرویس‌های ارتباطی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: ‌ایجاد پایگاه‌ داده‌ای مربوط به سیستم نظارت آنلاین یکی از پروژه‌هایی است که در سیستم نظارت آنلاین رگولاتوری در دست بررسی و اقدام است.


مولکول سازنده جهان شناسایی شد
شناخت سطوح ارتعاشی و خطوط طیفی H3+ به ستاره شناسان و اخترشیمیدانان اجازه خواهد داد تا به غربالگری سیل خطوط طیفی پرداخته و ترکیبات عنصری اجسام در فضا را شناسایی کنند.


فرود اضطراری هواپیمای اماراتی در تهران
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی امارات در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: این فرود اضطراری به دلیل حمله قلبی یکی از مسافران آمریکایی این پرواز در ساعت 13 روز جمعه صورت گرفت.


واکنش توهین آمیز دولت امارات به سفراحمدی نژاد
ماجرای سفر محمود احمدی نژاد،‌ رئیس جمهور کشورمان به جزیره ابوموسی و واکنش توهین آمیز دولت امارات به این سفر، از روز گذشته به یکی از مهمترین اخبار مورد توجه مردم کشورمان تبدیل شده است. اما این خبر در دل خود نکات ناگفته مهمی دارد.


طراحی نخستین شبکه کوآنتومی جهان
دانشمندان مرکز Max Planck Institute of Quantum Optics یا (MPQ) در گارچینگ کشور آلمان موفق به طراحی اولین شبکه کوانتومی جهان شده اند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو