۲۱ : ۳۱ 29 ربیع‌الثانی 1439 / 17 January 2018 / ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي

نظر وزیر درباره گرانی‌های اخیر گوشی و فاز بعدی رجیستری
در حالی که طبق آخرین آمار، ۵۰۰۰ گوشی آیفون همزمان با اجرای طرح رجیستری غیرفعال شده، طبق اظهارات وزیر ارتباطات، جوانب طرح رجیستری هفته آینده بررسی و تصمیماتی درباره اجرای فاز بعدی آن گرفته خواهد شد.


یارانه در 2 ماه اول سال بعد 45500 تومان
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طبق گزارش معاون پارلمانی دیوان محاسبات همه درآمدهای نفتی وارد حساب بانک مرکزی شده است.


وقوع دومین توفان خورشیدی قدرتمند 2012
این جرقه فرابنفش شدید توسط چند فضاپیما از جمله رصدخانه دینامیک خورشیدی و سوهو مشاهده شد. این جرقه، دومین توفان خورشیدی سطح ایکس در سال 2012 محسوب می‌شود که اولین آن در اواخر ماه ژانویه در سطح X1.7 رخ داد.


در فاز دوم هدفمندیه یارانه ها افزایش قیمت ممنوع
در این بخشنامه تأکید شده که بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار، واحدهای صنعتی بدون هماهنگی با تشکلهای مربوطه و اخذ تأییدیه سازمان حمایت مجاز به افزایش قیمت محصولات خود نیستند.


هشدار به کاربران اینترنت !
کارشناسان هشدار داده اند با نزدیک شدن به سال نو، نامه های الکترونیکی ناشناس با فایل پیوست آلوده به ویروس برای بسیاری از کاربران اینترنت ارسال می شود که لازم است در این زمینه موارد امنیتی رعایت شود.


فرم انصراف از یارانه آمد
رییس سازمان امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی از اعلام اسامی سرپرستان خانوار پردرآمد در این استان برای انصراف از دریافت یارانه خبر داد.


ساخت ضریح برای قبر صدام
امید مهدی نژاد در فیس بوکش نوشت: یک شرکت سیاحتی ـ زیارتی اردنی پس از جلب موافقت مقامات مربوطه از دو سال پیش اقدام به ساخت ضریح برای قبر صدام کرده است.


رقابت غول‌های آسیایی موبایل
با آغاز کنگره جهانی موبایل بارسلونا، شرکت‌های بزرگ ارتباطات دور آسیایی رقابت خود را در بازار تلفن‌های همراه هوشمند پر سرعت شروع کردند.


تاخیر ۲۹ ماهه در پرداخت حقوق!
جمعی از کارگران شرکت صنایع مخابرات راه دور ایران، شیراز صبح امروز در اعتراض به عدم دریافت حقوق خود طی 29 ماه گذشته، مقابل ساختمان وزارت صنعت تجمع کردند.


اعلام شرایط بازنشستگی خبرنگاران
مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان از برطرف شدن ابهام دستگاه‌های اجرایی درباره تعریف خبرنگار و اجرایی شدن قانون بازنشستگی خبرنگاران پس از 20 سال فعالیت در این حرفه، از سال 91 خبر داد.

کارشناسان می‌گویند
شرکت مخابرات عامل گرانی اینترنت
با توجه به اینکه مخابرات در حال حاضر در بخش دولتی به تنهایی و بدون رقیب در حوزه خرید و ورود پهنای باند از خارج کشور فعالیت می‌کند، به اعتقاد برخی فعالان این حوزه بدون شک اگر انحصاری بودن در این حوزه برطرف شود، بسیاری از مشکلات حل می‌شود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو