۱۶ : ۵۰ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

حق و حقوق مشتریان فروشگاه‌های آنلاین چیست؟
در حالی که با نوسانات موجود در بازار ارز، برخی از فروشگاه‌ها ممکن است در مقطعی از فروش خودداری کنند، مدیرعامل یک فروشگاه خرید و فروش آنلاین معتقد است حداقل احترامی که شرکت‌های اصلی برندها می‌توانند برای مشتریان خود قائل شوند، این است که در نوسانات بازار، فروش خود را متوقف نکرده و با افزایش تدریجی قیمت و حفظ عرضه‌ی کالا، بازار را به نقطه تعادل خود بازگردانند.


خروج یونان از ناحیه یورو
اگرچه موسسه اعتبار سنجی استاندارد اند پورز رتبه اعتباری یونان را بالا برد، ولی همچنان امواج پی در پی بی ثباتی در اقتصاد این کشور به چشم می‌خورد و خروج و عدم خروج از یورو به مسئله ای مهم برای این کشور تبدیل شده است .


آخرین وضعیت استخدام‌های دولتی
به‌رغم برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های مختلف نتایج اعلام نشده و مشخص نیست که تکلیف استخدام نیروهای جدید در دستگاه‌های دولتی به چه صورت خواهد بود.


درخواست اخراج ایران از سازمان ملل!
بولتون ، والاس و سیلوربرگ در پایان یادداشت خود پیشنهاد داده اند کشورهای حامی این ایده در نشست سپتامبر سال جاری سازمان ملل که احتمالا محمود احمدی نژاد رییس جمهوری ایران بار دیگر به نیویورک خواهد آمد ، این پیشنهاد آنها را مورد اجرا بگذارند.


تشکیل ستاد کمک‌رسانی مس سونگون
ستاد کمک‌رسانی مردمی به آسیب دیدگان زمین لرزه آذربایجان در مجتمع مس سونگون تشکیل شده است.


سینما «آزادی» از اکران فیلم محروم شد
پردیس سینمایی آزادی پرمخاطب‌ترین مجموعه سینمایی کشور است که به تنهایی حدود یازده درصد از فروش سالانه سینما را در کل کشور برعهده دارد.


پیشنهاد معافیت مالیاتی حقوق‌بگیران
معاون مالیاتهای مستقیم سازمان امور مالیاتی گفت: شناسایی مودیان پایه‌های مختلف را دنبال می‌کنیم تا درآمدهای مالیاتی افزایش یابد البته در اصلاحیه قانون مالیاتی پیشنهاد دادیم نرخ کمتر شود و معافیت‌های مالیاتی حداقل معیشت اشخاص مانند حقوق‌بگیران بیشتر شود.


قیمت واقعی هر خط تلفن ثابت اعلام شد
بحث خرید خطوط تلفن ثابت و همراه همیشه مخاطبان خود را دارد و افراد با خرید خانه و ملک به دنبال خطوط تلفن ثابت هم هستند و در برخی موارد فروش خطوط به قیمت‌های بالاتر از معمول به مشکلی تبدیل شده است و افرادی با عنوان اداری و تجاری بودن مکان، خطوط تلفن ثابت را بیش از قیمت معمول فروخته‌اند.


تشکیل ستاد زلزله در ایران خودرو
به دستور مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو، ستاد امدادرسانی به آسیب دیدگان زمین لرزه شمال غرب کشور در ایران خودرو تشکیل شد.


سه زمین لرزه بزرگ اهر و ورزقان را لرزاند
سه زمین لرزه به بزرگی 6.2، 6 و 4.7 عصر امروز اهر و ورزقان در آذربایجان شرقی را لرزاند.


جزئیاتی از تعطیلی 5 روزه تهران
معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری با اشاره به این‌که تعطیلی 5 روزه تهران به دلیل برگزاری اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد است و تمدید نمی‌شود، افزود: تعطیلی دستگاه‌های اجرایی بر روند کار بخش خصوصی نیز تاثیرگذار خواهد بود.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو