۲۱ : ۳ 7 ذی‌القعده 1439 / 20 July 2018 / ۱۳۹۷ جمعه ۲۹ تير

اطلاع‌رسانی پیامکی آخرین وضعیت افزایش سرمایه به ناشران
برای تسریع در رسیدگی به فرآیند افزایش سرمایه و اطلاع‌رسانی مدیران و اعضای هیات مدیره ناشران اوراق بهادار از فرآیند اجرایی افزایش سرمایه در سازمان بورس، اطلاع‌رسانی پیامکی وضعیت پرونده افزایش سرمایه در جریان شرکت‌های سهامی عام، پیاده‌سازی و اجرا شد.


شاخص کل بورس منفی شد
در آخرین روز معاملاتی هفته، شاخص کل بورس برخلاف روند مثبت آغاز هفته که در سه روز متوالی تکرار و منجر به ثبت رکورد جدیدی شد ، از ادامه صعود خود انصراف داد و مجددا به کانال 26 هزار واحدی بازگشت.


رکورد بورس شکسته شد
در اولین روز معاملاتی هفته رکورد شاخص بورس تهران شکسته شد و افزایش قیمت سهام شرکت‌های بورسی باعث شد تا دماسنج بازار سرمایه برای اولین بار در عدد 27هزار واحدی قرار گیرد.معامله سکه 700 هزار تومانی در بورس
تب داغ خرید و فروش سکه در معاملات آتی بورس کالا همچنان ادامه دارد و پس از رکورد 606 هزار تومان در ابتدای شهریور ماه، امروز پس از گذشت 19 روز قیمت سکه در معاملات آتی اسفند ماه به مرز 700 هزار تومان رسید.


جدیدترین رکورد شاخص بورس ثبت شد
شاخص بورس اوراق بهادار تهران امروز به بالاترین سطح در طول حیات 43 ساله خود رسید و جدید ترین رکورد تاریخی خود را پس از 5 ماه ثبت کرد.


سود دلالی ارز از مبادله سهام پیشی گرفت
بانک مرکزی با به تاخیر انداختن اجرای وعده خود مبنی بر تک نرخی کردن ارز، موجب ایجاد میانگین سود 14.9 درصدی برای دلالی ارز میان نرخ بانکی و بازار آزاد شده است.


آهنگ رشد بورس متوقف شد
بعد از افزایش قیمت شرکت‌های بورسی در روزهای گذشته و آغاز رشد ملایم شاخص، امروز دماسنج بازار سرمایه از مسیر رشد خود بازایستاد و با 80 واحد افت مواجه شد.افزایش سهام در کنار کاهش معاملات
در جریان معاملات اولین روز هفته بورس تهران، شاخص کل بورس با 92 واحد افزایش مواجه شد واکثر نماد شرکتها با افزایش به کار خود پایان دادند.

IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو