۰ : ۳۷ 10 صفر 1440 / 21 October 2018 / ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر

اصلاح مصوبه دولت بعد از چند ماه تاخیر/ بازگشت ارز صادرات به عراق و افغانستان هم الزامی شد
با تاکید معاون ارزی بانک مرکزی، تمامی تجار از جمله صادرکنندگان به کشورهای عراق و افغانستان ملزم به بازگرداندن ارز صادراتی به کشور شدند.


دارایی‌های شرکت «امیرمنصور آریا» بلوکه شد
رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد که این بانک دارایی‌های شرکت «امیرمنصور آریا» را با کمک وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی کل کشور بلوکه کرد؛ عوامل مؤثر بر ممنوع‌الخروج و همه اموال منقول و غیرمنقول ضبط شدند، بنابراین اکنون این مساله با خیال راحت اعلام شد.


دلار هزار و 275 تومان
قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی با وجود کاهش قیمت جهانی طلا همچنان روند نزولی طی نمی‌کند چرا که با عرضه نکردن ارز توسط بانک مرکزی قیمت دلار سیر صعودی خود را می‌رود.


پیش از سوءاستفاده دو هزار و 800 میلیارد تومانی
امسال 14 بار زنگ خطر به صدا درآمده بود
این روزها موضوع سوء استفاده سه هزار میلیارد تومانی از نظام بانکی کشور که دست کم هفت بانک را درگیر خود کرده، داغ است و همه نظرها را به خود جلب کرده‌ است. با این وجود مرور مختصری بر اخبار مربوط به سوء استفاده‌های مالی و اختلاس در سیستم بانکی از ابتدای امسال نشان می‌دهد که زنگ خطر این اتفاق از مدت‌ها پیش به صدا درآمده‌ است.


اصل اختلاس را ول کرده‌اند چسبیده‌اند به آریا
رییس سابق سازمان خصوصی‌سازی با اشاره خریداری سهام سه شرکت دولتی از سوی گرو آریا که این روزها متهم به سوءاستفاده مالی در بانک‌ها شده است، اعلام کرد:‌ این فرد جزو مشتریان خوب ما بود و باعث بهبود شرکت‌های خریداری شده شد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو