۱۴ : ۴۸ 9 محرم 1440 / 20 September 2018 / ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ شهريور

ورود دلار از افغانستان شدت گرفت
رییس انجمن صنایع افغانستان از شدت گرفتن ورود دلار از افغانستان به ایران خبر داد.


میزان اموال اختلاس گران اعلام شد
ارزش دارایهای اینها به حدود 47 هزار و 333 میلیارد ریال می رسد.


طلا سقوط کرد
نوسانات نرخ طلا با توجه به تدابیری که در مورد وضعیت اقتصادی اروپا اتخاذ شده بیشتر شده و قیمت طلا با نوسان دلار مقابل یورو، کاهش پیدا کرده و نرخ هر اونس طلا به هزار و775 دلار و سکه در بازار داخلی به 605 هزار تومان رسیده است.امیرمنصور آریا دستگیر شد
امیر منصور الف.خ معروف به امیر منصور آریا متهم اصلی و ردیف اول پرونده اختلاس بزرگ تاریخ ایران دستگیر شد.


سقوط یورو رنگ واقعیت می‌گیرد؟
با قرار داشتن یورو در مرکز آشفتگی شدید بازار جهانی، شاید سرمایه‌گذاران ناچار شوند بدترین سناریوی ممکن را که عبارت از فروپاشی اتحادیه اروپاست، مورد نظر قرار دهند.عرضه سکه‌های پارسیان ممنوع شد
یک مقام سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که عرضه و توزیع مصنوعات طلای خارجی و مصنوعات مدور ضرب شده مانند سکه‌های پارسیان که توسط غیر از بانک مرکزی ضرب شده‌اند، ممنوع است.


دارایی‌های شرکت «امیرمنصور آریا» بلوکه شد
رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد که این بانک دارایی‌های شرکت «امیرمنصور آریا» را با کمک وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی کل کشور بلوکه کرد؛ عوامل مؤثر بر ممنوع‌الخروج و همه اموال منقول و غیرمنقول ضبط شدند، بنابراین اکنون این مساله با خیال راحت اعلام شد.


دلار هزار و 275 تومان
قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی با وجود کاهش قیمت جهانی طلا همچنان روند نزولی طی نمی‌کند چرا که با عرضه نکردن ارز توسط بانک مرکزی قیمت دلار سیر صعودی خود را می‌رود.


پیش از سوءاستفاده دو هزار و 800 میلیارد تومانی
امسال 14 بار زنگ خطر به صدا درآمده بود
این روزها موضوع سوء استفاده سه هزار میلیارد تومانی از نظام بانکی کشور که دست کم هفت بانک را درگیر خود کرده، داغ است و همه نظرها را به خود جلب کرده‌ است. با این وجود مرور مختصری بر اخبار مربوط به سوء استفاده‌های مالی و اختلاس در سیستم بانکی از ابتدای امسال نشان می‌دهد که زنگ خطر این اتفاق از مدت‌ها پیش به صدا درآمده‌ است.


اصل اختلاس را ول کرده‌اند چسبیده‌اند به آریا
رییس سابق سازمان خصوصی‌سازی با اشاره خریداری سهام سه شرکت دولتی از سوی گرو آریا که این روزها متهم به سوءاستفاده مالی در بانک‌ها شده است، اعلام کرد:‌ این فرد جزو مشتریان خوب ما بود و باعث بهبود شرکت‌های خریداری شده شد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو