۱۵ : ۳۳ 1 جمادی‌الاول 1439 / 18 January 2018 / ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ دي

بزرگترین بدهکار بانکی چقدر بدهی دارد؟
بدهی بخش دولتی که بزرگترین بدهکار بانکی است، در هشت‌ماهه امسال ۲۵۴۱.۳هزار میلیارد ریال است که نسبت به آبان‌ماه سال ۹۵ به‌میزان ۲۱.۶درصد و نسبت به اسفندماه سال گذشته ۱۵.۶رشد نشان می‌دهد.

قاسمی:
نماد بانک پاسارگاد سه‌شنبه در بورس بازگشایی می‌شود
مدیرعامل بانک پاسارگاد جزئیات بازگشایی نماد و وضعیت مالی نهمین بانک بورسی را تشریح و پیش بینی کرد هر سهم این بانک حدود200 تومان داد و ستد شود.


ابلاغ وام 20 میلیون تومانی مسکن و جزئیات آن
مدیرعامل بانک مسکن از ابلاغ وام 20 میلیونی خرید مسکن از سوی بانک مرکزی به بانک مسکن خبر داد و گفت: متقاضیان وام خرید مسکن که قبلا 9 میلیون تومان سپرده می گذاشتند تا 18 میلیون وام بگیرند از این پس باید 10 میلیون تومان سپرده بگذارند تا 20 میلیون وام بگیرند.


احضار مدیران عامل دو بانک بزرگ
دو تن از مدیران عامل بانک‌های بزرگ کشور برای تایید صلاحیت مجدد به بانک مرکزی احضار شدند.سکه چهار نرخی شد
بازار سکه در تهران این روزها با چهار نرخ متفاوت روبه‌روست؛ از یک سو نرخ‌های رسمی و بانکی است که از همه پایین‌تر است و از سویی دیگر بازار با قیمت بالاتر. البته نرخ بانکی سکه نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد که خود یک رکورد محسوب می‌شود.دلار آزاد 1178 تومان شد
قیمت دلار آزاد به 1178 تومان رسید.


هشدار بانک مرکزی به دارندگان کارت بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : اخیراً در روشی جدید و از طریق ارسال پیامک، افراد سودجو نسبت به سوءاستفاده از حساب برخی افراد اقدام می‌نمایند.


سکه 20هزار تومان گران شد
نرخ فروش سکه درحالی هم‌اکنون در صرافی‌ها رکورد تازه‌ای را در بازار داخلی ثبت کرده است که اکثر سکه‌فروشی‌ها از فروش سکه خودداری می‌کنند. قیمت امروز سکه نسبت به روزهای قبل حاکی از افزایش بیش از 20 هزار تومانی است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو