۰ : ۱۵ 5 محرم 1439 / 26 September 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر

نحوه رفع سوءاثر از چک‌های برگشتی/شرایط سختگیرانه برای بلامحل‌ها
هنوز هم اعتماد به صورت کامل به چک برنگشته، حتی حال که بانک مرکزی، طرح جدیدی را برای چک‌ها درانداخته است. با این حال، هنوز هم دارندگان چک‌های بلامحل، با مشکلات زیادی برای رفع سوءاثر مواجهند.


احضار مدیران عامل دو بانک بزرگ
دو تن از مدیران عامل بانک‌های بزرگ کشور برای تایید صلاحیت مجدد به بانک مرکزی احضار شدند.سکه چهار نرخی شد
بازار سکه در تهران این روزها با چهار نرخ متفاوت روبه‌روست؛ از یک سو نرخ‌های رسمی و بانکی است که از همه پایین‌تر است و از سویی دیگر بازار با قیمت بالاتر. البته نرخ بانکی سکه نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد که خود یک رکورد محسوب می‌شود.دلار آزاد 1178 تومان شد
قیمت دلار آزاد به 1178 تومان رسید.


هشدار بانک مرکزی به دارندگان کارت بانکی
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد : اخیراً در روشی جدید و از طریق ارسال پیامک، افراد سودجو نسبت به سوءاستفاده از حساب برخی افراد اقدام می‌نمایند.


سکه 20هزار تومان گران شد
نرخ فروش سکه درحالی هم‌اکنون در صرافی‌ها رکورد تازه‌ای را در بازار داخلی ثبت کرده است که اکثر سکه‌فروشی‌ها از فروش سکه خودداری می‌کنند. قیمت امروز سکه نسبت به روزهای قبل حاکی از افزایش بیش از 20 هزار تومانی است.


آیا نظام مالی ایران از نظام مالی جهانی جدا می شود؟
در صورت اجرایی شدن تحریم بانک مرکزی جمهوری اسلامی، نظام مالی ایران به صورت کامل از نظام مالی جهانی جدا شده و دولت ایران از دریافت ماهیانه میلیاردها دلار وجوه حاصل از معاملات نفتی خود بازمی ماند.


رقم سرمایه گذاری خارجی اعلام شد
رقم سرمایه‌گذاری خارجی 3 میلیارد و 770 میلیون دلار اعلام شد
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو