۸ : ۷ 28 صفر 1439 / 18 November 2017 / ۱۳۹۶ شنبه ۲۷ آبان

پرداخت ۱۰ درصد کسر شده از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین
رئیس کل بانک مرکزی گفت: مبلغ ۱۰ درصدی که از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین کسر شده بود،در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است.


اعلام آخرین نتایج بررسی نرخ دیه؛ به‌زودی
رئیس کل بیمه مرکزی ایران با بیان اینکه اینکه در هفته جاری آخرین نتایج بررسی‌های نرخ دیه اعلام خواهد شد، از تدوین لایحه در دولت در این زمینه خبرداد.


آخرین قیمت سکه در بازار
قیمت هر اونس طلا نسبت به هفته‌ گذشته 83 دلار افزایش قیمت پیدا کرده است که این افزایش قیمت ناشی از شوک اقتصادی است که در دنیا به سهام و بورس‌های مالی وارد شده و باعث شده ظرفی یک هفته‌ قیمت جهانی طلا 5.2 درصد رشد داشته باشد.تعداد بانک‌های ورشکسته در آمریکا به عدد 64 رسید
مقامهای بانکی آمریکا از ادامه فعالیت یک بانک دیگر در ایالت کانزاس جلوگیری کردند تا تعداد بانک های ورشکسته آمریکا از ابتدای سال 2011 تا کنون به 63 مورد برسد.

قاسمی:
نماد بانک پاسارگاد سه‌شنبه در بورس بازگشایی می‌شود
مدیرعامل بانک پاسارگاد جزئیات بازگشایی نماد و وضعیت مالی نهمین بانک بورسی را تشریح و پیش بینی کرد هر سهم این بانک حدود200 تومان داد و ستد شود.


ابلاغ وام 20 میلیون تومانی مسکن و جزئیات آن
مدیرعامل بانک مسکن از ابلاغ وام 20 میلیونی خرید مسکن از سوی بانک مرکزی به بانک مسکن خبر داد و گفت: متقاضیان وام خرید مسکن که قبلا 9 میلیون تومان سپرده می گذاشتند تا 18 میلیون وام بگیرند از این پس باید 10 میلیون تومان سپرده بگذارند تا 20 میلیون وام بگیرند.


احضار مدیران عامل دو بانک بزرگ
دو تن از مدیران عامل بانک‌های بزرگ کشور برای تایید صلاحیت مجدد به بانک مرکزی احضار شدند.سکه چهار نرخی شد
بازار سکه در تهران این روزها با چهار نرخ متفاوت روبه‌روست؛ از یک سو نرخ‌های رسمی و بانکی است که از همه پایین‌تر است و از سویی دیگر بازار با قیمت بالاتر. البته نرخ بانکی سکه نسبت به روز گذشته 20 هزار تومان افزایش نشان می‌دهد که خود یک رکورد محسوب می‌شود.دلار آزاد 1178 تومان شد
قیمت دلار آزاد به 1178 تومان رسید.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو