۱۰ : ۲۷ 3 ربیع‌الاول 1439 / 22 November 2017 / ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر

آغاز پرداخت ۴نوع وام به زلزله زدگان از امروز/ افزایش وام خرید مسکن فعلا منتفی است
مدیر عامل بانک مسکن از آغاز پرداخت ۴ نوع وام به زلزله زدگان استان کرمانشاه از امروز خبر داد.


سیف: هنوز به شرایط عادی قبل تحریم برنگشتیم/۳۶۰۰ تومان نرخ واقعی ارز است
رئیس‌کل بانک مرکزی با اعلام "تا زمانی که تسویه حساب‌های تجارت خارجی توسط صرافی‌ها صورت می‌گیرد نمی‌توانیم به شرایط عادی قبل از تحریم‌ها برسیم"، گفت: ۳۶۰۰ تومان می‌تواند نرخ واقعی ارز باشد.


۴ دلیل گرانی ارز از زبان بانک مرکزی
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی گفت: تقویت ارزش دلار در بازارهای جهانی، افزایش تقاضا برای دلار تجارتی و مسافرتی، افزایش واردات و فعالیت های دلالان ارز از جمله علت های نوسانات نرخ ارز در دو ماه اخیر است.


بانک مرکزی بازار"دلال‌ها" را کساد کرد/ دلار ۴۱۵۰ تومان
نرخ دلار درحالی امروز هم مانند روز قبل در بازار ارز در کانال ۴۱۵۰ تومان مانده که دلال‌ها از کسادی بازار به‌دلیل سیاست جدید بانک مرکزی می‌گویند.


صندوق های خود دریافت تا پایان سال در سراسر کشور نصب می شود
تهران- ایرنا- معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران از تلاش این بانک برای نصب صندوق های خود دریافت در سراسر کشور و تا پایان امسال خبر داد.


نرخ رسمی دلار 3229 تومان/ 34 ریال افزایش برای امروز+جدول
برای امروز نرخ رسمی دلار با 34 ریال افزایش 3228.9 تومان قیمت‌گذاری شد.


سه اولویت بانک مرکزی در چارچوب اقتصاد مقاومتی
رئیس کل بانک مرکزی گفت: سه هدف میانی « ثبات قیمتی و مهار تورم»، «ایجاد ثبات پایدار در نظام مالی اقتصاد » و «کاهش دامنه نوسان نرخ ارز و ارتقای شفافیت و کارایی بازار ارز در تأمین نیازهای تولیدی و تجاری» به عنوان نقشه راه بانک مرکزی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تعیین شده است.


سیف: ورود ارز‌ پتروشیمی ها به بازار، نوسان ها را کاهش می دهد/تعادل نرخ ارز در زمستان
تهران- ایرنا - رییس کل بانک مرکزی گفت: از پتروشیمی ها خواسته ایم با کمک ارز حاصل از صادرات پتروشیمی ها که به کاهش نوسان بازار می کند، برنامه های اعلامی خود را اجرا کنند.


افزایش نرخ دلار بانکی و کاهش بهای پوند و یورو
تهران - ایرنا- نرخ دلار در قیمت گذاری بانک مرکزی امروز (دوشنبه) با 33 ریال افزایش نسبت به دیروز به 32 هزار و 120 ریال رسید در حالی که پوند انگلیس و یورو کاهش قیمت داشتند.


تاکید سیف بر حضور فعالانه بانک ها در بازار ارز آزاد/ کسری منابع ارزی را جبران می کنیم
تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه شبکه بانکی کشور باید نقش و جایگاه اصلی خود را در زمینه تصفیه مبادلات ارزی بازیابد، از آنان خواست حضور فعالانه ای در بازار ارز آزاد داشته باشند.


باید سهم کارمزدها از درآمد بانک ها افزایش یابد
تهران- ایرنا- یک کارشناس امور بانکی می گوید، در کشورهای پیشرفته حدود 40 درصد مجموع درآمد بانک ها به اخذ کارمزد اختصاص دارد در حالی که این رقم در ایران کمتر از 10 درصد است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو