۲۳ : ۹ 1 ذی‌القعده 1438 / 25 July 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت کاری باهدف توسعه صادرات با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.


سمند به سبد تولیدات ایران خودرو در اسکندریه اضافه شد
تولید خودرو سمند با تجهیزات جدید در سایت تولید محصولات ایران خودرو در کشور عراق آغاز شد تا این محصول نیز به سبد محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در کشور عراق اضافه شود.


ثبت رکورد جدید در کسب رضایت از مشتریان شرکت سایپا
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر اساس گزارش های شرکت بازرسی استاندارد و کیفیت ایران (ISQI ) برای دوره سه ماهه سوم سال 95، شاخص کل رضایت مشتریان از فرایندهای فروش گروه سایپا، با رشد چشمگیری روبه رو بوده است.


سراتو سایپا 4 ستاره شد
براساس گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اسفندماه 95 ، خودرو کیاسراتو و ساندرو از تولیدات گروه سایپا موفق به اخذ 4 ستاره کیفی شدند.


دیدار فرماندهان نیروی انتظامی و پلیس راهور تهران بزرگ از ایران خودرو دیزل
سردار حسین ساجدی‌نیا فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ در دیدار از ایران خودرو دیزل از اقدامات این شرکت در راستای اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی قدردانی کرده و آینده این شرکت در موضوع اقتصاد مقاومتی را روشن دانست.


تامین به موقع قطعات مهمترین عامل رضایت مشتری
مدیر عامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: امید است با سفارش گذاری هدفمند بتوانیم نسبت به توزیع هر چه بهتر قطعات اصلی در سطح کشور و افزایش رضایت مندی مشتری گام بلندی برداریم.


شرایط ویژه فروش برای وانت آریسان ایران خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش ویژه وانت آریسان را با شرایطی ویژه اجرا کرده که براساس آن هموطنان می توانند با پیش پرداخت 11میلیون تومانی صاحب یک دستگاه خودرو آریسان شوند.


آغاز به کارغرفه ایران خودرو در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
هم زمان با برگزاری آیین بازگشایی دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.


فروش «سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک» با دو طرح ویژه
گروه صنعتی ایران خودرو برای عرضه «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» شرایط ویژه نقدی و اعتباری در نظر گرفته است.


آغاز به کارغرفه ایران خودرو در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
هم زمان با برگزاری آیین بازگشایی دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.


نظارت بر خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به یزد رسید
در ادامه طرح نظارت مستقیم بر شبکه گسترده خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، مدیرعامل شرکت ایساکو و هیات همراه به صورت سرزده از نحوه ارائه این خدمات به محصولات ایران خودرو در استان یزد بازدید کردند.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو