۲۳ : ۱۳ 1 ذی‌القعده 1438 / 25 July 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت کاری باهدف توسعه صادرات با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.


مدیر عامل ایساکو این بار به سیستان و بلوچستان سفر کرد
در ادامه بازدیدهای سرزده مدیر عامل ایساکو به شهرهای مختلف کشور، برای بررسی کیفیت و نحوه ارائه خدمات پس از فروش، این بار عملکرد نمایندگی‌های مجاز سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار می گیرد.


حضور ایران خودرو در نمایشگاه خودرو دمشق
نمایشگاه سیرفکس دمشق با حضور گروه صنعتی ایران خودرو در شهر دمشق آغاز به کار کرد.


استقبال کم نظیر از عرضه محصول دناپلاس
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو استقبال مشتریان از پیش فروش محصول دناپلاس را کم نظیر توصیف کرد و گفت: پس از افتتاح خط تولید دناپلاس توسط ریاست محترم جمهوری، در روز دوازدهم اردیبهشت و با اعلام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ثبت نام این خودرو از روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت آغاز شد.


ارتقای سطح کیفی سمند سورن
برمبنای گزارش ارزیابی فرودین ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصول سمند سورن موفق به ارتقای سطح کیفی و اخذ یک ستاره بالاتر کیفیت شد.


پارس خودرو مجددا ارزش یاب محصولات رنو در ایران شد
معاون کیفیت پارس خودرو گفت: رنو برای دومین سال متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است.


به حفظ و استمرار اشتغال پایبندیم/افزایش تولید محصولات اروپایی در برنامه استراتژیک زامیاد قرار دارد
مدیر عامل شرکت زامیاد در نشست صمیمانه با کارکنان و کارگران که به مناسبت تقارن اعیاد شعبانیه و "روز کارگر" برگزار شد تاکید کرد: تلاش این مجموعه صنعتی برای حفظ و استمرار اشتغال و افزایش تولید و رسیدن به اهداف بزرگ، با همت و همراهی کارکنان شرکت زامیاد ادامه خواهد یافت.


اجرای طرح پیش فروش محصول دنا پلاس
هم زمان با افتتاح خط تولید دنا پلاس محصول جدید ایران خودرو توسط دکتر روحانی رئیس جمهوری، پیش فروش این خودرو از فردا چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت آغاز و تا پایان این ماه و یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


تجلیل ایران خودرو از سرداران شهید آتش نشان حادثه پلاسکو
همزمان با حضور دکتر روحانی، ریاست جمهوری در گروه صنعتی ایران خودرو و آغاز تولید انبوه دو محصول جدید در این خودروسازی، از خانواده 16تن از آتش نشانان جان باخته در حادثه پلاسکو تجلیل شد.


آغاز تولید انبوه دناپِلاس و پژو2008 با حضور رئیس جمهوری
تولید انبوه دو خودرو دناپِلاس ایران خودرو و پژو2008 شرکت ایکاپ با حضور رئیس جمهوری و توسط دوتن از فرزندان شهید گروه صنعتی ایران خودرو در سایت مرکزی این گروه صنعتی آغاز شد.


انعقاد قرار داد و تفاهم نامه هزار میلیارد تومانی طراحی خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از انعقاد قرارداد و تفاهم نامه کنسرسیوم میان 5 نهاد ایرانی و 5 شرکت بزرگ و معتبر جهانی در حوزه طراحی و تولید خودرو به ارزش هزار میلیارد تومان در هفته آینده خبر داد و گفت:‌ با اجرای این قرارداد طراحی دو پلتفرم و عرضه 23 محصول در 10 سال آینده اجرایی خواهد شد.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو