۲۳ : ۲۶ 4 شوال 1439 / 18 June 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد

اعلام برنامه های دیگر فروش ایران خودرو به زودی
به دلیل مراجعه گسترده متقاضیان، نام نویسی مشتریان ایران خودرو در برنامه مرحله دوم فروش عید سعید فطر با کندی مواجه شده است.


کاهش 258 میلیارد تومانی سود خالص سایپا
سود خالص شرکت خودروسازی سایپا در سال 89 نسبت به سال 88 بیش از 258 میلیارد تومان کاهش یافته، ضمن اینکه پاداش مصوب هیئت مدیره این شرکت 330 میلیون تومان گزارش شده است.


تولید چهار مدل از محصولات گروه سایپا کاهش یافت
آمارها نشان می‌دهد که با وجود رشد 19 درصدی تولید در گروه خودروسازی سایپا، تولید چهار مدل خودرو از هشت مدل خودرو این شرکت کاهش یافته است.


هدایت خبر داد:
تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز
معاون وزیر صنایع و معادن از کاهش حدود 1.5 میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران در برنامه پنجم توسعه و تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز کشور در سالجاری خبر داد و گفت: در شرایط فعلی به طور متوسط سالانه 250 تا 300 هزار بشکه به طور طبیعی از تولید نفت ایران کاسته می‌شود.


خودروی پرنده واقعی می‌شود
یک خودروی پرنده که شاید بیشتر در کتاب داستان بچه‌ها و یا فیلمهای کارتونی دیده شده به زودی در بریتانیا به واقعیت تبدیل می‌شود.


معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
انعقاد تفاهمنامه برای نوسازی 14 هزار کامیون
معاون وزیر راه و شهرسازی از انعقاد تفاهمنامه بین سازمان راهداری و ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و شرکتهای خودروسازی کشور برای نوسازی 14 هزار کامیون خبر داد.


بروز نقص فنی در سیستم ترمز برخی محصولات سایپا
فراخوان فقط برای نمایندگی‌ها!
ترمز خودرو جزو سیستم‌های فوق‌ ایمنی است و کوچک‌ترین اشکالی در کارآیی آن می‌تواند به حوادث مرگبار منجر شود. ظاهرا سایپا به تازگی اقدام به انتشار فراخوان برای اصلاح یک قطعه خاص در سیستم ترمز خودروهای تولید شده روی پلت فرم ایکس100 و تیبا کرده‌ است.
IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو