۱۶ : ۴۴ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

راه اندازی کارخانه طراحی و تولید قالب های ریخته گری تحت فشار
در راستای حمایت از محصول ایرانی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، واحد تولید قالب های دایکاست وریژه(قالب های ریخته گری تحت فشار و ثقلی) در شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران روز سه شنبه با حضورمسئولان ارشد کشوری افتتاح می شود.


درصد رضایت مردم از فروش خودروها
بر اساس نتایج بدست آمده، شرکت آسان موتور (عرضه‌کننده محصولات هیوندای) بهترین وضعیت را در بین سایر شرکتها از نظر خدمات فروش به خود اختصاص داده است. بعد از این شرکت اطلس خودرو (عرضه‌کننده محصولات کیا) و شرکت ایران‌خودرو در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.


در میان خودروهای تجاری در ایران
مونتاژی‌های سوئدی‌ باز هم صدرنشین شدند
در آبان ماه امسال در مجموع 18 مدل خودرو تجاری مورد ارزیابی کیفی قرار گرفتند که اتوبوس بین شهری اسکانیا C12 (مونتاژی عقاب افشان) و کامیون ولوو FH (مونتاژی سایپادیزل) صدرنشین گروه‌های خود شدند.دلیل کم‌یاب شدن سایپا111
خودرو هاچ‌بک سایپا111 به دلیل آن چه که تقاضای زیاد مشتریان اعلام شده، با کمبود در بازار مواجه شده است.آغاز طرح جایگزینی خودروهای نو با دست دوم سایپا
معاون بازرگانی سایپا یدک از آغاز طرح ارائه خودروهای نو به جای خودروهای دست دوم و همچنین گارانتی‌دار کردن خودروهای دست دوم خبر داد.


یک وانت چینی در راه ایران
این وانت ظرفیت500 کیلوگرم بار خالص را داشته و حجم موتور آن نیز 1300سی‌سی است.


خودروهای وارداتی ارزان می‌‌شوند؟!
در حالی که آمار گمرک نشان می‌دهد در هشت ماهه امسال واردات خودروهای خارجی کاهش یافته، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش قیمت خودروهای وارداتی تا پایان امسال خبر می‌دهد.


"فراز" شماره‌ شد
سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان، نخستین دستگاه کشنده "فراز" در شرکت ایران‌خودرو دیزل شماره‌گذاری شد.


تاکید برزگری بر استاندارد بودن "فراز"
رییس سازمان ملی‌ استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تاکید کرد که استاندارد‌های کشنده فراز تغییری نکرده و براساس همان روال قبلی، این خودرو مورد تایید این موسسه است.ژاپنی‌ها بالاتر از همه خودروهای ایرانی
مونتاژی‌های ژاپنی همچنان صدر جدول کیفی‌ترین خودروهای سواری ایران را در انحصار خود دارند.


واردات خودرو کاهش یافت
در هشت ماهه امسال 25 هزار و 310 دستگاه خودروی سواری وارد کشور شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به لحاظ تعداد 18.68 درصد، به لحاظ وزنی 17.01 درصد و به لحاظ ارزشی 16.56 درصد کاهش یافته است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو