۱۵ : ۱ 1 ربیع‌الاول 1439 / 20 November 2017 / ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۹ آبان

طرح فروش فوری رنو کپچر مدل 2017
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع الاول فروش تعداد محدودی از محصول رنو کپچر را در دستور کار قرار داده است. این طرح از سه شنبه 30 آبان ماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


تولید چهار مدل از محصولات گروه سایپا کاهش یافت
آمارها نشان می‌دهد که با وجود رشد 19 درصدی تولید در گروه خودروسازی سایپا، تولید چهار مدل خودرو از هشت مدل خودرو این شرکت کاهش یافته است.


هدایت خبر داد:
تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز
معاون وزیر صنایع و معادن از کاهش حدود 1.5 میلیون بشکه‌ای تولید نفت ایران در برنامه پنجم توسعه و تولید نسل جدید خودروهای پایه گازسوز کشور در سالجاری خبر داد و گفت: در شرایط فعلی به طور متوسط سالانه 250 تا 300 هزار بشکه به طور طبیعی از تولید نفت ایران کاسته می‌شود.


خودروی پرنده واقعی می‌شود
یک خودروی پرنده که شاید بیشتر در کتاب داستان بچه‌ها و یا فیلمهای کارتونی دیده شده به زودی در بریتانیا به واقعیت تبدیل می‌شود.


معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
انعقاد تفاهمنامه برای نوسازی 14 هزار کامیون
معاون وزیر راه و شهرسازی از انعقاد تفاهمنامه بین سازمان راهداری و ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و شرکتهای خودروسازی کشور برای نوسازی 14 هزار کامیون خبر داد.


بروز نقص فنی در سیستم ترمز برخی محصولات سایپا
فراخوان فقط برای نمایندگی‌ها!
ترمز خودرو جزو سیستم‌های فوق‌ ایمنی است و کوچک‌ترین اشکالی در کارآیی آن می‌تواند به حوادث مرگبار منجر شود. ظاهرا سایپا به تازگی اقدام به انتشار فراخوان برای اصلاح یک قطعه خاص در سیستم ترمز خودروهای تولید شده روی پلت فرم ایکس100 و تیبا کرده‌ است.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو