۱۴ : ۵۲ 3 صفر 1439 / 24 October 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان

نخستین نشست مشترک سازندگان پلتفرم جدید ایران خودرو برگزار می شود
نخستین نشست مشترک سازندگان پلتفرم جدید ایران خودرو با حضور سازندگان طراز اول جهانی و بیش از 80 سازنده توانمند داخلی چهارشنبه، سوم آبان ماه در شرکت ساپکو برگزار می شود.


یک شاسی‌بلند چینی در راه ایران
یک خودروی شاسی بلند محصول گروه لیفان تا پایان امسال وارد بازار می‌شود.


خودروهای تجاری منتظر قیمت‌های جدید
اگرچه در هیاهوی افزایش قیمت خودروهای سواری، وضعیت خودروهای تجاری و سنگین مغفول مانده است، اما براساس جدیدترین اطلاعات به دست آمده، به زودی در خصوص قیمت جدید خودروهای تجاری نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.


مزدا2 و مزدا3 گران می‌شوند
گروه بهمن درخواست خود برای افزایش قیمت برخی محصولات تولیدی از جمله مزدا 2 و مزدا 3 را به کمیته قیمت‌گذاری خودرو ارائه کرده است.


افزایش قیمت خودروهای رنو در ایران
ژرارد دوتوربه، مدیر برنامه "ورود" رنو اظهار کرد: این شرکت خودروساز فرانسوی پس از اینکه با موانعی در ایران مواجه شد، درباره افزایش قیمت محصولاتش در بازار ایران با دولت این کشور به توافق رسید.ازسرگیری شماره‌گذاری پراید
مدیر فروش سایپا آغاز مجدد شماره‌گذاری دو مدل SL و SX محصولات سایپا 111 را تایید کرد.خودروهای سایپا 2 درصد گران می‌شود
جلسه کمیته قیمت‌گذاری خودرو بعدازظهر دوشنبه برگزار و در خصوص قیمت جدید برخی خودروهای داخلی از جمله محصولات سایپا تصمیم‌گیری شد.اسامی خودروسازان متخلف اعلام شد
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از افزایش شکایات مردمی علیه خودروسازان در سال 89 نسبت به سال قبل از آن خبر داد و اعلام کرد: بیشترین شکایات علیه شرکت‌های ایران‌خودرو، تاپکو، سایپا و پارس‌خودرو بوده است.


تولید هر خودرو 2نفر را شاغل می‌کند
تولید هر دستگاه خودرو برای دو نفر ایجاد اشتغال می کند؛ یعنی با تولید سالانه یک میلیون و 500 هزار دستگاه خودرو در سال حدود سه میلیون نفر در این بخش فعالیت می کنند.


اعلام قیمت‌ جدید خودروها تا دو هفته دیگر
مدیرکل ماشین‌سازی و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت از تصمیم‌گیری در خصوص درخواست‌های افزایش قیمت خودرو تا دو هفته آینده خبر داد.رانا جایگزین روآ می‌شود
امسال پژو 206 و سمند پایه‌گازسوز و از سال آینده رانا جایگزین روآ خواهد شد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو