۲ : ۱ 6 شوال 1439 / 20 June 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد

خودروی برلیانس تاکسی در کمتر از دوهفته تحویل مشتریان شد
بارگیری اولین خودروهای مشتریان مطابق نوبت فاکتور و بر اساس هماهنگی، انجام شده و به شهرهای مختلف کشور ارسال شده تا شاهد تغییر جدیدی در حوزه ناوگان حمل و تقل عمومی کشور باشیم.


وانت تندر شهریور 91 می‌آید
در حال حاضر اقدامات مختلفی در زمینه‌ تولید وانت تندر90 در حال انجام است.


عرضه خودروی "هیریکو" به بازار
از یک خودروی کوچک که می‌تواند انقلابی را در زمینه حل مشکل پارک خودروها به پا کند، در باسک اسپانیا رونمایی شد.ورود تعاونی خاص ایران خودرو به حوزه نفت و بیمه
شرکت تعاونی خاص با ورود به کسب و کارهای سودآوری چون نفت، بیمه، خودروهای فرسوده و … سود خوبی را در هر شرایط اقتصادی نصیب سهامداران خواهد کرد.


اجرای پروژه اتوماسیون صنعتی توسط تام ایران خودرو
بزرگترین پروژه نوسازی و بهسازی اتوماسیون صنعتی کشور در مجتمع مس سرچشمه که با حضور رییس جمهور به بهره‌برداری رسید، به صورت EPC توسط شرکت تام ایران خودرو اجرا شده است.


ایران خودرو تولید کننده ممتاز کشور شد

گروه صنعتی ایران خودرو به عنوان تولید کننده ممتاز کشور شناخته شد و تندیس و لوح ویژه نهمین جشنواره تولید ملی، افتخار ملی را از آن خود کرد.


سایپا بزرگ ترین خودروساز کشور شد
سایپا در 9 ماهه سال جاری با تولید حدود 630 هزار دستگاه انواع خودروی سبک و سنگین و اختصاص 51 درصد سهم بازار همچون سال های گذشته عنوان بزرگ ترین خودروساز کشور را به خود اختصاص داده است.


احتمال کاهش کیفیت خودروهای تولیدی
بهترین کار تعیین قیمت خودرو براساس هزینه تمام ‌شده‌ تولید و سطح عرضه و تقاضای بازار است.


پژو 206 گران شد
همزمان با آرامش در بازار ارز، رشد قیمت خودروهای وارداتی متوقف شد، اما قیمت برخی محصولات داخلی به‌ویژه گروه 206 با افزایش قیمت روبه‌رو شدند.


وانت پیکان مشکل آلایندگی ندارد
وانت پیکان طبق استاندارد مصوب کنونی محیط زیست با سطح استاندارد آلایندگی یورو 2 و با ترمز ضد قفل و کاتالیست کانورتور تولید و عرضه می شود .


ونزوئلایی‌ها چه‌قدر به ایران بدهکارند؟
با احتساب ارسال محموله دوم توسط شرکت سایپا میزان مطالبات شرکتهای ایرانی از ونیراتو به 116 میلیون دلار خواهد رسید.
IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو