۱۰ : ۲۵ 3 ربیع‌الاول 1439 / 22 November 2017 / ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر

افزایش کارایی و عمر خودرو با استفاده از قطعات اصلی
مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا گفت: استفاده از قطعات اصلی باعث افزایش کارایی و عمر خودرو خواهد شد.


امضای قرارداد و تفاهم نامه ده جانبه بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو
بر اساس تفاهم نامه ده جانبه ای که بین گروه صنعتی ایران خودرو، معاونت علمی-فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر، شرکت پینین فارینا ایتالیا، پانچ بلژیک، هیوندای پاورتک کره جنوبی و بنتلر و ماهله آلمان امضا شد، تمامی مراحل طراحی و تولید پلتفرم و محصول اختصاصی ایران خودرو توسط برترین های صنعت خودروی جهان آغاز شد.


عرضه نخستین محصول کنسرسیوم ایران خودرو در دو سال و نیم آینده
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرواعلام کرد: به زودی با سه شرکت بزرگ بین المللی در قالب همکاری های مشترک قرارداد امضا خواهیم کرد.


مدیر عامل ایساکو این بار به سیستان و بلوچستان سفر کرد
در ادامه بازدیدهای سرزده مدیر عامل ایساکو به شهرهای مختلف کشور، برای بررسی کیفیت و نحوه ارائه خدمات پس از فروش، این بار عملکرد نمایندگی‌های مجاز سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار می گیرد.


حضور ایران خودرو در نمایشگاه خودرو دمشق
نمایشگاه سیرفکس دمشق با حضور گروه صنعتی ایران خودرو در شهر دمشق آغاز به کار کرد.


استقبال کم نظیر از عرضه محصول دناپلاس
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو استقبال مشتریان از پیش فروش محصول دناپلاس را کم نظیر توصیف کرد و گفت: پس از افتتاح خط تولید دناپلاس توسط ریاست محترم جمهوری، در روز دوازدهم اردیبهشت و با اعلام مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، ثبت نام این خودرو از روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت آغاز شد.


ارتقای سطح کیفی سمند سورن
برمبنای گزارش ارزیابی فرودین ماه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصول سمند سورن موفق به ارتقای سطح کیفی و اخذ یک ستاره بالاتر کیفیت شد.


پارس خودرو مجددا ارزش یاب محصولات رنو در ایران شد
معاون کیفیت پارس خودرو گفت: رنو برای دومین سال متوالی مجوز ارزشیابی محصول نهایی را به پارس خودرو اعطا کرده و محصولات این شرکت برای دو دوره متوالی در محدوده سبز رنو قرار گرفته است.


به حفظ و استمرار اشتغال پایبندیم/افزایش تولید محصولات اروپایی در برنامه استراتژیک زامیاد قرار دارد
مدیر عامل شرکت زامیاد در نشست صمیمانه با کارکنان و کارگران که به مناسبت تقارن اعیاد شعبانیه و "روز کارگر" برگزار شد تاکید کرد: تلاش این مجموعه صنعتی برای حفظ و استمرار اشتغال و افزایش تولید و رسیدن به اهداف بزرگ، با همت و همراهی کارکنان شرکت زامیاد ادامه خواهد یافت.


اجرای طرح پیش فروش محصول دنا پلاس
هم زمان با افتتاح خط تولید دنا پلاس محصول جدید ایران خودرو توسط دکتر روحانی رئیس جمهوری، پیش فروش این خودرو از فردا چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت آغاز و تا پایان این ماه و یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


تجلیل ایران خودرو از سرداران شهید آتش نشان حادثه پلاسکو
همزمان با حضور دکتر روحانی، ریاست جمهوری در گروه صنعتی ایران خودرو و آغاز تولید انبوه دو محصول جدید در این خودروسازی، از خانواده 16تن از آتش نشانان جان باخته در حادثه پلاسکو تجلیل شد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو