۲۳ : ۳۶ 2 محرم 1439 / 23 September 2017 / ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر

اطلاعیه ایران خودرو در خصوص پخش خودسرانه تبلیغات ماهواره ای
گروه صنعتی ایران خودرو، اقدام برخی از شبکه‌های تلویزیونی ماهواره ای را در تبلیغ برخی از محصولات خود، اقدامی خودسرانه و فاقد وجاهت قانونی دانست.


روند شماره گذاری خودروهای گروه سایپا تا روز پایانی سال ادامه دارد
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از ادامه روند شماره گذاری خودروها تا روز پایانی سال خبر داد .


سایپایدک در جشنواره ملی تولید محتوی الکترونیکی کشوری رتبه برتر را کسب کرد
شرکت سایپا یدک در نخستین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، موفق به کسب رتبه برترشد.


استفاده از فناوری های نوین در امداد نوروزی گروه سایپا
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی گروه سایپا از 25 اسفند تا 14 فروردین با تاکید بر افزایش رضایت مشتریان خبر داد.


ویژه نامه نوروزی هفته نامه ایران خودرو منتشر شد
ویژه نامه نوروزی هفته نامه ایران خودرو در 100 صفحه حاوی مطالب تخصصی حوزه صنعت خودرو منتشر شد و در باجه های مطبوعاتی سراسر کشور در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.


غرب تهران تحت پوشش اتوکلیک ایساکو
طرح خدمت فوری در محل یا اتوکلیک ایساکو، پس از آغاز به کار در منطقه ونک پارک تهران و شهرک اکباتان، در حال حاضر منطقه غرب تهران را تحت پوشش قرار داده است.


استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک
در حالی که اجرای طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک از 20 بهمن آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد، تنوع خدمات ارائه شده با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.


آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای سرویس‌های دوره‌ای قبل از سفر
مدیرعامل سایپایدک از آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای بازدیدهای قبل از سفر و انجام سرویس‌های دوره‌ای خودروهای مشتریان گروه سایپا خبر داد.


خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در توسعه محصول است
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: هرسال یک محصول جدید به بازار عرضه خواهیم کرد و خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در حوزه تحقیق و توسعه محصول است.


ارایه اسناد فروش در نمایندگی های ایران خودرو
به منظور دسترسی سریع و راحت به اسناد خودرو در روزهای پایانی سال،‌ با تدابیر صورت گرفته مشتریان می توانند اسناد فروش خودرو را با مراجعه حضوری به نمایندگی هایی که نام نویسی خودرو در آن انجام شده دریافت کنند.


اجرای طرح فروش سوزوکی و پژو 207i
گروه صنعتی ایران خودرو در روزهای پایانی سال 95 به منظور پاسخگویی به خواست مشتریان طرح فروش دو محصول سوزوکی گراندویتارا فیس لیفت اتوماتیک آپشن و پژو 207i دستی را اجرا می کند.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو