۹ : ۹ 29 شوال 1438 / 24 July 2017 / ۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد

تیبای برقی طراحی شد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مدل برقی خودروی تیبا طراحی شده و برای تست و آزمایش نهایی به یکی از کشورهای خارجی ارسال شده است.


حضور سایپا در نمایشگاه خودرو اهواز
گروه خودروسازی سایپا در دوازدهمین نمایشگاه خودرو و اولین نمایشگاه ماشین آلات سنگین حمل و نقل، راهسازی و صنعت دیزل اهواز در استان خوزستان حضور یافته است


قرارداد سایپا و سیتروئن عامل رشد قطعه سازان خواهد شد
مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا از برنامه سیتروئن برای انتقال فناوری تولید قطعات خودرو به ایران خبر داد و گفت: براساس قرارداد منعقده میان سایپا و سیتروئن، صنعت قطعه سازی ایران در چند سال آینده چهره جدیدی به خود خواهد گرفت.


تولید و توسعه در سایپا رونق گرفته است
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا در دور جدید از نظر تولید و توسعه به رونق خوبی رسیده است.


راه اندازی سیستم پالایش برخط تصفیه خانه های زامیاد
با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست در محل برگزاری شانزدهمین نمایشگاه محیط زیست، سیستم پالایش برخط (آنلاین) تصفیه خانه های شرکت زامیاد به صورت رسمی نصب و راه اندازی شد.


پیاده سازی استانداردهای کیفیت درسایت خراسان
کسب چهار ستاره کیفی سوزوکی و سه ستاره کیفی هایما نشان دهنده ارتقای سطح کیفی محصولات تولیدی سایت خراسان در سال 95 در بین محصولات هم رده اعلامی از سوی سازمان بازرسی و کیفیت استاندارد ایران است.


آغاز فروش مرحله سوم خودرو ساندرو استپ وی
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز فروش اینترنتی مرحله سوم خودرو ساندرو استپ وی خبر داد.


آشنایی طراحان صنعتی کشور با فرآیند طراحی استایل محصولات مرسدس بنز
فرآیند طراحی استایل خودرو در شرکت مرسدس بنز توسط مدیر سابق طراحی بدنه خودروهای سواری این شرکت که از یکسال پیش مشاور مرکز طراحی و توسعه محصولات ایران خودرو شده است برای دانشجویان طراحی صنعتی و علاقه مندان به این حوزه ارایه شد.


بازدید هیات فنی پژو فرانسه از شرکت های قطعه ساز ایرانی
هیات فنی پژو فرانسه در راستای آشنایی با توانمندی های قطعه سازان ایرانی و به منظور داخلی سازی محصولات ایکاپ، از چندین واحد قطعه سازی و صنعتی در شهر تبریز بازدید کردند.


اقدام سایپا در تولید محصولات با استاندارد یورو 5 قابل تقدیر است
معاون سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سایپا برخی از محصولات خود را با استاندارد یورو 5 تولید می کند در حالی که استاندارد یورو 5 در کشور از سال 98 اجباری خواهد شد و سایپا در این زمینه پیشتاز است و جای تقدیر دارد.


رعایت استانداردهای زیست محیطی اولویت اول گروه سایپا در تولید محصول است
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: رعایت استانداردهای زیست محیطی را به عنوان وظیفه ملی، اجتماعی و سازمانی خود می دانیم و قطعا تمامی برنامه های گروه خودروسازی سایپا در این راستا طراحی و اجرا خواهد شد و رعایت استانداردهای زیست محیطی با نگاه به آینده جزء اولویت های زیست محیطی گروه سایپا است.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو