۰ : ۹ 5 محرم 1439 / 26 September 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر

معرفی محصول هایما اس5 توربو اتوماتیک
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت و خواست مشتریان و تامین بخش بزرگ تری از بازار محصولات کراس اوور، این بار محصول هایما اس5 را به بازار و مشتریان معرفی کرد.


شرایط ویژه فروش برای وانت آریسان ایران خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش ویژه وانت آریسان را با شرایطی ویژه اجرا کرده که براساس آن هموطنان می توانند با پیش پرداخت 11میلیون تومانی صاحب یک دستگاه خودرو آریسان شوند.


آغاز به کارغرفه ایران خودرو در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
هم زمان با برگزاری آیین بازگشایی دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.


فروش «سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک» با دو طرح ویژه
گروه صنعتی ایران خودرو برای عرضه «سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت اتوماتیک» شرایط ویژه نقدی و اعتباری در نظر گرفته است.


آغاز به کارغرفه ایران خودرو در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
هم زمان با برگزاری آیین بازگشایی دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، غرفه گروه صنعتی ایران خودرو در این نمایشگاه آغاز به کار کرد.


نظارت بر خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به یزد رسید
در ادامه طرح نظارت مستقیم بر شبکه گسترده خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، مدیرعامل شرکت ایساکو و هیات همراه به صورت سرزده از نحوه ارائه این خدمات به محصولات ایران خودرو در استان یزد بازدید کردند.


افزایش قیمت بیمه شخص ثالث خودرو در سال 96
مدیر بازاریابی و فروش سایپا گفت: افزایش قیمت بیمه خودروها در سال 96 به خودروسازان اعلام شده است و بر این اساس قیمت جدید خودروهای گروه سایپا اعلام شده است.


تخفیف ویژه ایساکو برای خدمت فوری در محل
به مناسبت اعیاد فرخنده ماه رجب طرح خدمت فوری در محل ـ اتوکلیک ـ با ٢٠درصد تخفیف ارایه می‌شود.


آغاز فروش قطعی محصولات ایران خودرو در فروردین 96
فروش قطعی محصولات تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو از 20 فروردین ماه آغاز و تا پایان این ماه و یا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


افتتاح خط تولید سمند در سمنان
خط تولید سمند در سمنان با تلاش مهندسان گروه صنعتی ایران خودرو و سرمایه گذاری بخش خصوصی، در سال اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال با حضور دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به بهره برداری رسید.


کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا
مدیرعامل سایپایدک با اشاره به پایان زمان اجرای طرح امداد نوروزی گروه سایپا، از کاهش 10 درصدی میانگین زمان انتظار مشتریان برای دریافت خدمات امدادی خبر داد.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو