۲۳ : ۶ 1 ذی‌القعده 1438 / 25 July 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت کاری باهدف توسعه صادرات با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.


ویژه نامه نوروزی هفته نامه ایران خودرو منتشر شد
ویژه نامه نوروزی هفته نامه ایران خودرو در 100 صفحه حاوی مطالب تخصصی حوزه صنعت خودرو منتشر شد و در باجه های مطبوعاتی سراسر کشور در اختیار علاقه مندان قرار گرفت.


غرب تهران تحت پوشش اتوکلیک ایساکو
طرح خدمت فوری در محل یا اتوکلیک ایساکو، پس از آغاز به کار در منطقه ونک پارک تهران و شهرک اکباتان، در حال حاضر منطقه غرب تهران را تحت پوشش قرار داده است.


استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک
در حالی که اجرای طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک از 20 بهمن آغاز شده و تا پایان سال ادامه دارد، تنوع خدمات ارائه شده با استقبال فراوان مشتریان مواجه شده است.


آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای سرویس‌های دوره‌ای قبل از سفر
مدیرعامل سایپایدک از آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای بازدیدهای قبل از سفر و انجام سرویس‌های دوره‌ای خودروهای مشتریان گروه سایپا خبر داد.


خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در توسعه محصول است
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: هرسال یک محصول جدید به بازار عرضه خواهیم کرد و خودرو کوییک حاصل سرمایه گذاری جدی سایپا در حوزه تحقیق و توسعه محصول است.


ارایه اسناد فروش در نمایندگی های ایران خودرو
به منظور دسترسی سریع و راحت به اسناد خودرو در روزهای پایانی سال،‌ با تدابیر صورت گرفته مشتریان می توانند اسناد فروش خودرو را با مراجعه حضوری به نمایندگی هایی که نام نویسی خودرو در آن انجام شده دریافت کنند.


اجرای طرح فروش سوزوکی و پژو 207i
گروه صنعتی ایران خودرو در روزهای پایانی سال 95 به منظور پاسخگویی به خواست مشتریان طرح فروش دو محصول سوزوکی گراندویتارا فیس لیفت اتوماتیک آپشن و پژو 207i دستی را اجرا می کند.


«کوییک» از درون ایران برخاست
شرکت خودروسازی سایپا دقیقاً در آخرین روزهای سال 1395 تصمیم گرفت تا از محصول خود «کوییک» پرده‌برداری نماید «کوییک» نام خاص است که ریشه در فرهنگ ایرانی دارد .


سال 96 سایپا سودآور می شود
معاون مالی اقتصادی گروه سایپا گفت: پیش بینی می کنیم سال 96 سال افزایش سودآوری برای صنعت خودرو علی الخصوص گروه خودروسازی سایپا باشد.


اولین پایگاه امدادی ایران خودرو افتتاح شد
اولین پایگاه امدادی ایران‌خودرو با طراحی و امکانات متفاوت در محور مواصلاتی تهران-فیروزکوه افتتاح شد.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو