۲۳ : ۵ 1 ذی‌القعده 1438 / 25 July 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۳ مرداد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شد

کارخانه ایران خودرو کرمانشاه با ظرفیت اسمی سالانه تولید ۳۰ هزار دستگاه و در دو شیفت کاری باهدف توسعه صادرات با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری، وزیر صنعت،معدن و تجارت،مدیر عامل و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو افتتاح شد.


آمادگی شبکه نمایندگی های سایپا در مازندران در آستانه روز طبیعت
رئیس انجمن صنفی نمایندگی های سایپا در مازندران گفت: با توجه به پیش بینی هایی لازم در تامین قطعات مورد نیاز نمایندگی ها و تمرکز ویژه در استان های شمالی با توجه به تردد مسافرین در تعطیلات نوروزی، ارائه خدمات به مشتریان در زمان تقریبی 15 الی 20 دقیقه پس از اعلام درخواست امداد انجام می پذیرد.


مدیرعامل گروه سایپا از مرکز ارتباط با مشتریان بازدید کرد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حضور در مرکز ارتباط با مشتریان از فرایند ارائه خدمات به مشتریان گروه در این مرکز بازدید کرد.


کاهش 26درصدی میانگین زمان تعمیرات امدادی
در نوروز 95 میانگین زمان تعمیرات امدادی در شبکه خدمات پس از فروش 1.9روز بود اما در طرح خدمات نوروزی سال 96 با اقدامات صورت گرفته از جمله الزام به حضور پست های کلیدی نمایندگی ها و تامین قطعات کامل، این مدت زمان با کاهش 26درصدی به 1.4روز کاهش یافت.


فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حتما باید سودآور و اقتصادی باشد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: فعالیت های شرکت سرمایه گذاری کارکنان سایپا حتما باید اقتصادی و سودآور باشد و از فرصت های اقتصادی موجود در گروه سایپا، استفاده بهینه براساس منطق و قانون صورت گیرد.


حمایت ایران خودرو از خانواده جانباخته حادثه پلاسکو
هم زمان با برگزاری همایش نقش آفرینی زنان گروه صنعتی ایران خودرو در اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار و‌ در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو، همسر یکی از افراد جانباخته در حادثه پلاسکو به استخدام ایران خودرو درآمد.


2008 روی خط تولید
با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شد.این مدل خودرو2008، نمونه محصولی است که تولید آن کمتر از شش ماه گذشته در اروپا شروع شده است.


عرضه 1800دستگاه خودرو کپچر در سال 95
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تکمیل سبد محصولات خود و تامین نظر مساعد مشتریان و متناسب با سطح بودجه آنان، اقدام به عرضه هزار و 800 دستگاه محصول کپچر در سال 95 کرده است که این تعداد کمتر از تولید یک روز ایران خودرو است.


روند شماره گذاری خودروهای گروه سایپا تا روز پایانی سال ادامه دارد
مدیر بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا از ادامه روند شماره گذاری خودروها تا روز پایانی سال خبر داد .


سایپایدک در جشنواره ملی تولید محتوی الکترونیکی کشوری رتبه برتر را کسب کرد
شرکت سایپا یدک در نخستین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت، موفق به کسب رتبه برترشد.


استفاده از فناوری های نوین در امداد نوروزی گروه سایپا
مدیرعامل سازمان خدمات پس از فروش سایپا از برگزاری طرح امداد نوروزی گروه سایپا از 25 اسفند تا 14 فروردین با تاکید بر افزایش رضایت مشتریان خبر داد.
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو