۲۳ : ۲۰ 4 شوال 1439 / 18 June 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد

الان زمان خرید خودرو نیست
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: قیمت‌های فعلی در بازار خودرو حبابی است و باید کاهش یابد.


بپذیرید که دولت تولیدکننده و تاجر خوبی نیست
سرپرست وزارت صنایع و معادن گفت: این موضوع که دولت نه تولید کننده و نه تاجر خوبی است، حقیقتی است آشکار که باید همه آن را بپذیرند و در باور واقعیت این معنا نیز اکراه نداشته باشند.


مرغ 2850 تومانی به بازار می‌آید
8 اتحادیه سراسری جزئیات تازه‌ای از تنظیم بازار گوشت، مرغ، میوه، خواروبار و زولبیا و بامیه را برای ماه مبارک رمضان اعلام کردند.


تعدادی آسمان‌خراش‌ در شمال تهران تخریب شدند
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: برخی از آسمان‌خراش‌ها در شمال تهران به دلیل تصرف غیرقانونی عرصه‌های منابع طبیعی تخریب شده‌اند.


قیمت زولبیا و بامیه اعلام شد: 3400 تومان
پس از رایزنی‌های اتحادیه قنادان و شیرینی فروشان با وزارت بازرگانی بالاخره قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان تعیین شد.


افزایش30 درصدی اجاره‌بها
یک ماه از اجرای قانون کنترل تعزیراتی بازار اجاره گذشته‌ است و اگرچه در ظاهر برخی مشاوران املاک به اجرای این قانون پایبند هستند اما قیمت‌های اعلام شده برای اجاره واحد‌های مسکونی چنین مسئله‌ای را تائید نمی‌کند.


حمل و نقل ریلی؛ شریان حیاتی کشور
ایجاد سیستم حمل و نقل کامل، منظم، گسترده و کارآمد از جمله نیازهای مهم برای کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه است و در این میان آن نوع از حمل و نقل که ایمن و ارزان‌ بوده و مصرف انرژی کمتری دارد بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.


آخرین آمارها نشان می‌دهد:
تحقق تنها 6درصدی سهم صنایع از درآمد هدفمندی یارانه‌ها
آخرین بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که کمتر از 6 درصد از سهم بخش صنعت و معدن از درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها محقق شده است.بدهی نفتی هندی‌ها به ایران حداقل 5میلیارد دلار است
کشور هند برای فروش نفت ایران بازار مناسبی محسوب می‌شود و مدیران نفتی نیز بر این موضوع تاکید می‌کنند؛ با وجود این مشخص نیست که چرا آنان در مقابل بدهی‌های نفتی برخی کشورها قاطعانه عمل نمی‌کنند؟ دیروز چین و نیکاراگوئه، امروز هند و فردا؟!


معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
انعقاد تفاهمنامه برای نوسازی 14 هزار کامیون
معاون وزیر راه و شهرسازی از انعقاد تفاهمنامه بین سازمان راهداری و ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت و شرکتهای خودروسازی کشور برای نوسازی 14 هزار کامیون خبر داد.


سایه رکود از سر بخش مسکن می‌رود
افزایش ساخت و ساز به‌رغم افزایش قیمت مصالح
در حالی که از ابتدای سال جدید، زمزمه‌های افزایش قیمت مسکن شنیده می‌شد به نظر می‌رسد افزایش قیمت مصالح ساختمانی و در پی آن افزایش هزینه ساخت باعث افزایش قیمت شده است این درحالی است که خانه‌های موجود در بازار که طی سالیان گذشته ساخته شده‌اند نباید با افزایش قیمت روبه‌رو شوند.

IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو