۱۱ : ۵۴ 8 ربیع‌الثانی 1440 / 17 December 2018 / ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۶ آذر

کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت لوازم خانگی از شنبه
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی از آغاز کاهش قیمت و ارزانی در بازار لوازم خانگی خبر داد و گفت: چهار برند مطرح لوازم خانگی قیمت محصولات خود را ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش داده‌اند و مردم می‌توانند از شنبه به آن‌ها مراجعه کرده و نیاز خودشان را تامین کنند.


نوسان شدید نرخ ارز هزینه‌های ایرلاین‌ها را افزایش داد
مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی مدعی شد که نوسان شدید نرخ ارز حدود 30 تا 35 درصد افزایش هزینه را به شرکتهای هواپیمایی متحمل کرده است.


یک سال از سانحه هوایی ارومیه گذشت
اگرچه در ساعات اولیه بروز سانحه، شرایط جوی، نقص فنی و اشتباه خلبان از دلایل بروز سانحه اعلام شدند اما کمی بعد کمیسیون بررسی سوانح هواپیمایی کشوری به‌منظور بررسی جعبه‌های سیاه فعالیت خود را آغاز و سعی در بازخوانی جعبه‌های CVR و FDR هواپیمای سانحه‌ دیده کرد.همه چیز معطل اعلام قیمت شیر خام
پس از افزایش قیمت در انواع محصولات لبنی، هرچند سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که این قیمت‌ها باید به حالت قبل برگردند اما همچنان فعالان این عرصه پرداخت جریمه را بر کاهش قیمت ترجیح می‌دهند.


تولید بستنی با شیر شتر
امارات متحده عربی برای نخستین بار در جهان از شیر شتر بستنی تولید کرد.آخرین قیمت سیم‌کارت
قیمت سیم‌کارت کارکرده با کد یک در بازار بیش از یک میلیون تومان بوده که این قیمت با توجه به نوع شماره این متفاوت است و در 10 روز اخیر تا 20 هزار تومان نوسان داشته است.حجم قاچاق چای پارسال 35 هزار تن
روزانه به طور متوسط نزدیک به 500 نفر در مرز دوغارون تردد می‌کنند که اگر هر کدامشان کالای چای بیاورند عدد بسیار بالایی می‌شود.


تولید تلویزیون کاهش یافت
تولید انواع تلویزیون در کشور در هشت ماهه سال جاری سه درصد کاهش یافت.نرخ اجاره‌بها در نقاط مختلف تهران
اگرچه مسوولان به‌طور رسمی افزایش 18 درصدی نرخ اجاره در سال جاری را پذیرفته‌اند اما یک مقام آگاه میزان افزایش در فصل تابستان را 30 درصد اعلام و اضافه کرد: نرخ‌ها همچنان رو به افزایش است.تشکیل ستاد تدابیر ویژه اقتصادی دولت
این ستاد که به صورت ویژه جلسات خود را تشکیل می دهد، درصدد اتخاذ راهکارهای جدید برای مدیریت و دور زدن تحریمها است که تاکنون جلساتی را نیز تشکیل داده است.


روغن نباتی گران شد
دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی از افزایش شش درصدی قیمت هر کیلو روغن نباتی خبر داد.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو