۱۰ : ۳۷ 3 ربیع‌الاول 1439 / 22 November 2017 / ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر

وعده ساخت ساختمان پلاسکو به سبک و سیاق سابق
رئیس اتاق اصناف ایران ضمن انتقاد نسبت به اینکه پس از گذشت ۱۱ ماه هنوز مشکلات پلاسکو حل نشده است، اعلام کرد که قرار شده مجوز ساخت ساختمان پلاسکو به سبک و سیاق سابق صادر شود.

الحاقیه
الحاقیه ها و واگذاری ها در وزارت صنایع و معادن
الحاقیه ها و واگذاری ها در وزارت صنایع و معادن

کارآمد- در حالی قرار است چهار روز دیگر وزیر وزارتخانه نوبنیاد صنعت و معدن از مجلس رای اعتماد بگیرد که این روزها زمزمه هایی مبنی بر الحاق مناطق آزاد به این وزارت خانه شنیده می شود .
نگرانی از وضعیت تولید و همچنین عدم مدیریت در واردات به کشور ، یکی از نگرانی های مجلس و برخی از مسوولان صنعتی کشور از ادغام دو وزارتخانه است این در شرایطی است که برخی شنیده ها حکایت از آن دارد که دولت با طرح ادغام دو مجموعه مناطق آزاد و پتروشیمی به وزارت صنعت، معدن و ت

وزارت صنایع و معادن
الحاقیه ها و واگذاریها در وزارت صنایع
االحاقیه ها و واگذاری ها در وزارت صنایع و معادن

کارآمد- در حالی قرار است چهار روز دیگر وزیر وزارتخانه نوبنیاد صنعت و معدن از مجلس رای اعتماد بگیرد که این روزها زمزمه هایی مبنی بر الحاق مناطق آزاد به این وزارت خانه شنیده می شود .
نگرانی از وضعیت تولید و همچنین عدم مدیریت در واردات به کشور ، یکی از نگرانی های مجلس و برخی از مسوولان صنعتی کشور از ادغام دو وزارتخانه است این در شرایطی است که برخی شنیده ها حکایت از آن دارد که دولت با طرح ادغام دو مجموعه مناطق آزاد و پتروشیمی به وزارت صنعت، معدن و

تا سال 1392
آزاد راه تهران شمال به بهره‌برداری می‌رسد
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه و شهرسازی متعهد شده تا پایان دولت دهم عملیات اجرایی اتوبان تهران شمال به پایان میرسد.


صادرات نفت ایران به هند کاهش یافت
صادرات نفت خام ایران در حالی از ابتدای مرداد ماه سالجاری تاکنون به طور متوسط روزانه 90 هزار بشکه کاهش یافته است که وزارت نفت این کاهش را "موقتی" می‌داند.


مسکن در تهران متری 8 میلیون تومان!
رقم هفت میلیون و 999 هزار و 500 تومان برای فروش یک متر مربع زیربنای مسکونی در تهران ثبت شد.


‌آزاد‌راه همت تا مهرماه به کرج می‌رسد
مدیرکل‌ راه و ترابری استان تهران از اتصال ‌آزاد‌راه همت به کرج تا ابتدای مهرماه سال جاری خبر داد.


اسامی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس
عضو هیئت رئیسه مجلس از معرفی غضنفری، شیخ‌الاسلام، عباسی و رستم قاسمی برای تصدی 4 وزارتخانه به مجلس برای اخذ رای اعتماد از وکلای ملت خبر داد.


افزایش‌‌ 1/24درصدی اجاره‌بها در تهران
بهار امسال، متوسط اجاره‌ی ماهانه یک مترمربع زیربنای مسکونی در تهران نسبت به فصل قبل 2 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 24.1 درصد افزایش داشته است.بپذیرید که دولت تولیدکننده و تاجر خوبی نیست
سرپرست وزارت صنایع و معادن گفت: این موضوع که دولت نه تولید کننده و نه تاجر خوبی است، حقیقتی است آشکار که باید همه آن را بپذیرند و در باور واقعیت این معنا نیز اکراه نداشته باشند.


مرغ 2850 تومانی به بازار می‌آید
8 اتحادیه سراسری جزئیات تازه‌ای از تنظیم بازار گوشت، مرغ، میوه، خواروبار و زولبیا و بامیه را برای ماه مبارک رمضان اعلام کردند.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو