۱۴ : ۵۲ 3 صفر 1439 / 24 October 2017 / ۱۳۹۶ سه شنبه ۲ آبان

رهاسازی اسب‌های ایرانی مقابل وزارت کشاورزی برای اعتراض به واردات
در حالی که برخی از پرورش‌دهندگان اسب ترکمن مقابل وزارت کشاورزی اعتراض خود را به مسئولان این وزارتخانه اعلام و اسب‌های خود را در خیابان رها کردند، رییس مرکز بهبود نژاد دام این وزارتخانه اعلام کرد که طی سال‌های اخیر نه تنها واردات اسب کم شده بلکه نژادهایی که در داخل تولید می‌شوند و رقبای آنها، ممنوع‌ الورود شده‌اند.


ایران تعطیل‌ترین کشور دنیا!
ایران دارای بیشترین تعطیلات رسمی در دنیا است


آنتالیا، محبوب ایرانی‌ها
ممنوعیت سفر هوایی به آنتالیا موجب سود هنگفت ترک‌ها شده است


وزیران پیشنهادی رای آوردند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز - چهارشنبه - در دو نوبت صبح و عصر با بررسی صلاحیت 4 وزیر پیشنهادی دولت، تکلیف وزارت‌خانه‌های نفت، وزرش و جوانان، تعاون، کار و رفاه، و صنعت، معدن و تجارت را مشخص کردند.طرح شناسایی خانه‌های خالی؛ شاید وقتی دیگر
حدودا یک سال از زمانی که وزارت مسکن و شهرسازی سابق به‌منظور شناسایی واحدهای مسکونی خالی از سکنه در دو شهر تهران و کرج دو خط تلفن در ساعات اداری و همچنین یک خط تلفن گویا به صورت شبانه‌روزی را برای معرفی مجتمع‌های مسکونی با بیش از یک واحد خالی در نظر گرفت، گذشته است، طرحی که به گفته برخی در اوایل دهه هفتاد نیز مطرح شده اما به نتیجه نرسیده بود.


در جلسه رای اعتماد مجلس
غضنفری هیچ موافق یا مخالفی نداشت
وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت امروز چهارشنبه به ارائه و دفاع از برنامه‌های خود در مجلس پرداخت.


واردات سیگار آسان شد
با تصویب وزیران عضو کمیسیون ماده یک، سود بازرگانی برای هر نخ واردات سیگار حذف شد.


آخرین قیمت طلا در بازارهای جهانی
به دنبال تشدید نگرانی ها از وضعیت اقتصادی آمریکا و منطقه یورو قیمت جهانی طلا با افزایش 5 دلاری به 1625 دلار در هر اونس رسید.


دلایل گرانی گوشت در ماه رمضان
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران ایران گفت: 3 ماه پیش دام دست دامدار ماند و قیمت دام زنده سنگین هر کیلو 4500 تومان بود و راضی بودند حتی 3700 تومان بفروشند که اگر در آن موقع انجام می‌شد امروز دیگر چوبدارها نمی‌‌توانستند سوء استفاده کنند.

مذاکرات ادامه دارد
مشکلات نفتی ایران و هند هنوز حل نشده است
در حالی روز گذشته برخی منابع خبری از حل شدن مشکل پرداخت پول نفت ایران از سوی هند خبر دادند که سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه مذاکرات مسئولان نفتی و بانکی ایران و هند ادامه دارد، از عدم حل مشکل تا امروز خبر داد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو