۱۶ : ۴۰ 9 شعبان 1439 / 25 April 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۵ ارديبهشت

دولت با موتورسیکلت‌سازان کنار آمد
دولت با درخواست موتورسیلکت‌سازان مبنی‌بر ارائه فرصت ۱۰ ماهه تا ابتدای دی‌ماه سال‌جاری به‌منظور تولید موتورسیکلت‌هایی با استاندارد یورو ۴ و شماره‌گذاری مجدد موتورسیکلت‌ها با استاندارد یورو ۳ تا آن زمان، موافقت کرد.

رئیس سازمان حفظ نباتات:
وزارت بازرگانی قبل از واردات باید از وزارت کشاورزی مجوز بگیرد
رئیس سازمان حفظ نباتات تاکید کرد: این سازمان مسئول واردات میوه نبوده و فقط می‌تواند با نظارت بر محموله‌ها، از واردات محموله‌های آلوده جلوگیری کند.


قیمت شیر تا آخر امسال تغییر نمی کند
مدیرعامل اتحادیه لبنی گفت: با تعیین و تصویب قیمت خرید شیر از دامدار قیمت شیر برای مصرف‌کننده هم تا پایان سال تغییر نخواهد کرد.


طرفندهای جدید تولیدکنندگان مواد شوینده
با وجود تلاش‌های صورت گرفته برای جلوگیری از افزایش غیرمنطقی قیمت‌ها در بازار، گویا تولیدکنندگانی که در ظاهر سر تعظیم فرود می‌آورند، در پشت پرده، با کدرتر کردن جنس بطری‌ها و کم کردن از حجم آنها، حاشیه سود خود را بالاتر می‌برند.


تا پایان سال از کوپن خبری نیست
دولت در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای اعلام کالابرگ جدید تا پایان سال ندارد.

واردات گوشت برزیلی متوقف شد
گوشت گوساله؛ هر کیلو 9500 تومان
رئیس اتحادیه گوشت گوساله قیمت هر کیلو گوشت گوساله وارداتی را 9 هزار و 500 تومان اعلام کرد و گفت: گوشت های وارداتی با تائید دامپزشکی وارد می شوند و آلودگی ندارند.


خودروی دیگری از رنو در بازار ایران؟
شرکت خودروسازی رنوی فرانسه و شریک دیرینه اش نیسان موتور کشور زاپن در نظر دارند خودروی برای بازار کشورهای در حال توسعه و فقیر دنیا عرضه کنند .


اسپانیایی‌ها زعفران ایران را صادر می‌کنند!
عوارض تعیین شده در زمینه صادرات زعفران نیز می تواند به این اتفاق کمک کند. تعیین عوارض 5 درصدی برای بسته هایی زعفران که بیش از 30 گرم وزن داشتند و فله ای محسوب شدن از دیگر اقداماتی بود که توانست تا حدودی به این مسئله کمک کند.


80 درصد واردات خودرو در انحصار 2 شرکت
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات زیربنایی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از 80 درصد واردات خودرو طی شش ماهه اول سال در انحصار 2 شرکت خبر داد
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو