۲۱ : ۲۹ 29 ربیع‌الثانی 1439 / 17 January 2018 / ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي

صادرات افزایش یافت/ دلار باید ارزان شود
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران از افزایش حدود شش درصدی صادرات در یکی - دو ماه گذشته خبر داد و گفت: نرخ فعلی دلار واقعی نیست و باید به ۴۲۰۰ تومان کاهش یابد.


بازار مسکن تکان خورد
در نیمه آبان ماه بازار مسکن با رونق بیشتری همراه شده است و فروشندگان حاضر به ارایه تخفیف به مشتریان نیستند.


طرح بنگاه‌های زودبازده از اول اشتباه بود
در دولت نهم، به اصرار برخی از تصمیم‌گیران اقتصادی، طرح بنگاه‌های زود‌بازده مطرح شد که به نظر من از اول اشتباه بود و پس از مدتی خود دولت هم به اشتباهش آگاه شد.


بافنده‌های بهارستان در حال تغییر کاربری
با فرا رسیدن فصل سرما چند هفته ای است که بازار لباس‌های پاییزه و زمستانی بسیار گرم شده است؛ اما گذری در این بازار نشان می‌دهد که از این بازار پر رونق سهم تولیدات داخلی بسیار ناچیز بوده و تولید پلوور مردانه ایرانی این روزها در حال کم رنگ شدن است.جولان آدامس‌های آمریکایی در ایران
برخی گزارشهای منتشر شده نشان می‌دهند که آدامس آمریکایی اوربیت همچنان بیشترین سهم را در بازار ایران به خود اختصاص داده است.


تغییر و تحولات در شرکت مس
پس از تثبیت جایگاه سعدمحمدی در هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس به عنوان مدیرعامل و همین طور در پی برگزاری موفقیت‌آمیز کنگره جهانی مس در تهران، قرار است تغییر و تحولاتی در شرکت‌های زیرمجموعه مس انجام شود.


گشایش LC برای بخش خصوصی ممنوع شد
عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان از ممنوعیت گشایش LC داخلی برای تولیدکنندگان بخش خصوصی خبر داده و هشدار داد که این امر موجب بروز بحران نقدینگی در واحدهای تولیدی خواهد شد.از شیر نایلونی600 تومانی خبری نیست
درحال حاضر شیر پاستوریزه یک لیتری در بازار مصرف هزار و 100 تومان فروخته می‌شود و علیرغم مصوبه کارگروه نظارت بر زنجیره‌ی تولید و توزیع شیرخام، از شیر نایلونی 600 و 675 تومانی خبری نیست.


دلایل افزایش 2برابری قیمت گوجه فرنگی
با اولین بارشهای پاییزی قیمت برخی محصولات همچون گوجه فرنگی، خیار و موز رو به افزایش است.


هواپیماهای قطری در یک قدمی ایران
با گذشت حدود دو هفته از انتشار خبر احتمال ورود هواپیماهای قطری به کشور به‌منظور به‌کارگیری آنها در مسیرهای داخلی با هدف افزایش توانمندی شرکت‌های هواپیمایی، بنا به اعلام یک مقام مسوول توافق‌ها در این زمینه انجام شده است.

IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو