۲ : ۱ 6 شوال 1439 / 20 June 2018 / ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد

الان زمان خرید خودرو نیست
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: قیمت‌های فعلی در بازار خودرو حبابی است و باید کاهش یابد.


خیار و خبربزه ایرانی در رتبه سوم جهان
ایران در تولید خیار و خربزه در رتبه سوم جهان، در تولید هندوانه در رتبه چهارم قرار داشته و رتبه هفتم تولید گوجه فرنگی در جهان را به خود اختصاص داده است که با صادرات آن به کشورهای همسایه، ‌کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج‌فارس سالانه بیش از 110 میلیون دلار ارزآوری برای کشورمان دارد.


سیستم نوین بازاریابی برنج
رییس موسسه تحقیقات برنج کشور گفت: با راه‌اندازی بورس برنج داخلی، بازار برنج موجود، منظم می‌شود.کاهش قیمت‌های جهانی زعفران
عضو شورای ملی زعفران گفت: متاسفانه با وجود اینکه می‌دانیم کشورهای دیگر زعفران ایرانی را با نام خود عرضه می‌کنند اقدامی نمی‌شود. از سوی دیگر اسرار مسوولان بر صادرات زعفران با شرایط و فرهنگ ایرانی با ماندن در رتبه اول تولید و صادرات این محصول منافات دارد.واگذاری طرح‌های فولادی به کجا رسید؟
در حالی که وعده تعیین تکلیف هفت طرح فولادی تا پایان‌ آذر ماه امسال محقق نشده، پیش بینی‌ها حاکی از آن است که تا قبل از پایان ماه جاری (دی) سرنوشت واگذاری هفت طرح فولادی مشخص خواهد شد.ادعای چینی‌ها در مورد سنگ‌آهن ایران
فرایند صادرات سنگ‌آهن به این صورت است که تولیدکنندگان سنگ‌آهن داخلی، محصولات صادراتی خود را از طریق مزایده به تجار ایرانی واگذار کرده و تجار نیز این محصول را به کشورهای خارجی از جمله چین صادر می‌کنند.


نوسان شدید نرخ ارز هزینه‌های ایرلاین‌ها را افزایش داد
مدیرعامل یک شرکت هواپیمایی مدعی شد که نوسان شدید نرخ ارز حدود 30 تا 35 درصد افزایش هزینه را به شرکتهای هواپیمایی متحمل کرده است.


یک سال از سانحه هوایی ارومیه گذشت
اگرچه در ساعات اولیه بروز سانحه، شرایط جوی، نقص فنی و اشتباه خلبان از دلایل بروز سانحه اعلام شدند اما کمی بعد کمیسیون بررسی سوانح هواپیمایی کشوری به‌منظور بررسی جعبه‌های سیاه فعالیت خود را آغاز و سعی در بازخوانی جعبه‌های CVR و FDR هواپیمای سانحه‌ دیده کرد.همه چیز معطل اعلام قیمت شیر خام
پس از افزایش قیمت در انواع محصولات لبنی، هرچند سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که این قیمت‌ها باید به حالت قبل برگردند اما همچنان فعالان این عرصه پرداخت جریمه را بر کاهش قیمت ترجیح می‌دهند.


تولید بستنی با شیر شتر
امارات متحده عربی برای نخستین بار در جهان از شیر شتر بستنی تولید کرد.آخرین قیمت سیم‌کارت
قیمت سیم‌کارت کارکرده با کد یک در بازار بیش از یک میلیون تومان بوده که این قیمت با توجه به نوع شماره این متفاوت است و در 10 روز اخیر تا 20 هزار تومان نوسان داشته است.

IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو