۲ : ۲۹ 5 ذی‌الحجه 1439 / 17 August 2018 / ۱۳۹۷ جمعه ۲۶ مرداد

ایران در بازار جهانی نفت چگونه باید رفتار کند؟
به گفته یک کارشناس ارشد حوزه انرژی، زمینه برای حفظ بازار وجود دارد، رفتار نفتی ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.


پرداخت بدهی ایران از طریق هالک بانک ترکیه
یک منبع آگاه روز گذشته در گفت و گو با رویترز در حالی از پرداخت بخشی از بدهی نفتی هندی ها به ایران خبر داد که مدیر عامل شرکت ملی نفت نیزپرداخت یک میلیارد یورو ازچهار میلیارد و800 میلیون یورو بدهی هندی ها را تاکید کرد.


خطر لوله‌های فرسوده انتقال گاز را جدی بگیریم
بنا بر استانداردهای جهانی عمر مفید یک خط لوله بین 20 تا 25 سال محسوب می‌شود. این در حالی است که بخش عمده ای از لوله‌های خط اول و دوم سراسری انتقال گاز بیش از سی و چند سال از عمرشان می‌گذرد.روایت فرمانده سپاه از وزیر نفت شدن قاسمی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به عملکرد درخشان رستم قاسمی در قرارگاه خاتم‌الانبیا گفت: همین عملکرد درخشان بود که باعث شد تا رئیس جمهور برای انتخاب وی به عنوان وزیر نفت اصرار داشته باشد.علی‌آبادی با وزارت نفت خداحافظی کرد
سرپرست پیشین وزارت نفت صبح امروز با وزیر جدید نفت ملاقات کرد.بهره‌برداری از فاز 12 پارس جنوبی تا مهر 1390
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: فاز 12 به‌عنوان بزرگترین فاز توسعه‌ای پارس جنوبی تا پایان مهر سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.


تعطیلی برخی واحدهای تولیدی ارومیه به دلیل قطعی برق
عضو کمیسیون صنایع و معاون مجلس از تعطیلی برخی واحدهای تولیدی از جمله کارخانجات تولیدکننده مواد لبنی به دلیل قطعی برق خبر داد و گفت: دولت آمار دقیق واحدهای تولیدی تعطیل شده را اعلام کند.


بزرگترین خط لوله انتقال نفت ایران منفجر شد
بامداد امروز خط لوله انتقال نفت قلعه نار به تاسیسات نفتی اهواز منفجر شد
IKD-Co
govah
ايساكو
شرکت پارس خودرو