۱۰ : ۲۴ 3 ربیع‌الاول 1439 / 22 November 2017 / ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر

قیمت نفت کاهش یافت
در حالی که در آستانه نشست اوپک در پایان ماه جاری میلادی تجار از انجام معاملات بزرگ خودداری می کنند، بازار های نفت امروز کم رونق بود.


صادرات گاز ایران به ترکیه از یک هفته دیگر
یک مقام آگاه وزارت انرژی ترکیه اعلام کرد عملیات بازسازی خط لوله منفجر شده توسط شورشیان کردستان ترکیه آغاز شده و تا یک هفته آینده صادرات گاز ایران مجددا از سر گرفته خواهد شد.


آمریکا خواستار تحریم نفت و گاز سوریه شد
وزیر خارجه آمریکا با هدف اعمال فشار به بشار اسد خواستار تحریم بین المللی نفت و گاز سوریه شد.


وزیر نیرو خبر داد:
تمرد خزانه از دستور رئیس جمهور
وزیر نیرو از استنکاف وزارت اقتصاد از دستورات رئیس جمهوری مبنی بر آزاد شدن درآمدهای آبفا و برق از خزانه خبر داد و گفت: خزانه کل کشور به دستور رئیس جمهوری برای آزاد شدن 48 ساعته درآمدهای آب و برق بعد از هدفمندی یارانه ها عمل نمی کند.


ارتفاع 60 متری آتش در خط لوله صادراتی گاز به ترکیه
«ارتفاع 60 متری آتش» عاملی که شیر فلکه گاز صادراتی ایران به ترکیه را بار دیگر بست


هشدار باهنر به بدهکاران نفتی ایران
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در خصوص پرداخت 43/1 میلیارد دلار به عنوان بخشی از بدهی هند به ایران از طریق ترکیه اظهار بی طلاعی کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران از هر طریقی که امکان داشته باشد مطالبات نفتی خود را از هند دریافت خواهد کرد.


شاخص‌های 5گانه قاسمی در وزارت نفت
رستم قاسمی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه وزیر نفت اظهار داشت: در دولت نهم و دهم بنده به عنوان کسی که در عرصه اجرایی حضور داشته‌، شاهد بودم که کارهای بسیار بزرگی انجام شده است و تصمیمات مدبرانه و شجاعانه‌ای که کمتر در تاریخ ایران گرفته شده در این دو دولت گرفته شده است.


هند یک میلیارد یورو از بدهی‌ نفتی‌اش را به ایران پرداخت
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع هندی گزارش داد که ایران طی 10 روز گذشته یک میلیارد یورو(یک میلیاد و 400 میلیون دلار) از طلب نفتی پنج میلیارد دلاری خود را از پالایشگاههای هندی دریافت کرده است.تائید نشست یک متری سد گتوند
مجری طرح سد و نیروگاه گتوند علیا با بیان اینکه نشست تمام سدهای خاکی طبیعی است گفت:بحث نشست و ریزش دیواره سد گتوند درست نیست اما باید بگویم که در طول 10 سال گذشته سد گتوند 1،2 متر نشست کرده است.


پرداخت بدهی ایران از طریق هالک بانک ترکیه
یک منبع آگاه روز گذشته در گفت و گو با رویترز در حالی از پرداخت بخشی از بدهی نفتی هندی ها به ایران خبر داد که مدیر عامل شرکت ملی نفت نیزپرداخت یک میلیارد یورو ازچهار میلیارد و800 میلیون یورو بدهی هندی ها را تاکید کرد.
IKD-Co
govah
شرکت پارس خودرو
ايساكو