کد مطلب: 21750  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۸/۲۳  |  ساعت: ۸ : ۵۳

آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو

غرفه ساپکو و 110 تامین کننده گروه صنعتی ایران خودرو در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حضور مهندس ملکی طهرانی قائم مقام ارشد ایران خودرو گشایش یافت.

کارآمدنیوز :  به گزارش ایکوپرس به نقل از روابط عمومی ساپکو، در آئین گشایش سالن خلیج فارس که با حضور دکتر حسین نجاری، مدیرعامل ساپکو برگزار شد، از دستاوردهای زنجیره تامین بازدید و فعالیت های یک ساله آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این مراسم، همچنین از دو کتاب تازه انتشار یافته ساپکو در حوزه صنعت خودرو با عنوان «مبدل های کاتالیستی در صنعت خودرو» و «سیستم تضمین کیفیت پیمارنکاران» در کنار نسخه جدید دایره المعارف قطعه سازی کشور رونمایی شد.

نمایش فیزیکی و مجازی ماژول های 16 گانه خودرو و تشریح سیستم ارزیابی جامع سازندگان از جمله برنامه های ساپکو برای حضور در نمایشگاه دوازدهم است.

گفتنی است، در آیین گشایش امسال، رئیس و دبیر انجمن قطعه سازان همراه با قائم مقام و معاونان ساخت و خودکفایی و منابع انسانی ساپکو از غرفه های حاضر در سالن 40 و 44 دیدار داشتند.

دوازدهمین نمایشگاه بین‏ المللی قطعات، لوازم و مجموعه‏ های خودرو تهران 22 تا 25 آبان ماه از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقه‏ مندان به این صنعت خواهد بود.

انتهاي خبر / پایگاه اطلاع رسانی اقتصادی کارآمد نیوز

لينک مطلب: http://www.karamadnews.ir/ NSite/FullStory/?Id=21750